Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

WARSZAWA

 

Otwarcie nowego showroomu w Warszawie

17 maj 2016 12:36

DŁUGAshowroom zaprasza serdecznie architektów, projektantów i dekoratorów oraz przedstawicieli mediów na oficjalne otwarcie nowej przestrzeni z polskim designem i luksusowym wyposażeniem wnętrz. Event odbędzie się 24 maja 2016 r. o godz. 18.00 w najpiękniejszej części Warszawy, na Starówce.

showroom Warszawa

Pałac Kultury i Nauki do rozbiórki za dwa tygodnie!

01 kwi 2016 10:37

Władze Warszawy oraz przedstawiciele rządu podjęli decyzję, że Pałac Kultury i Nauki w stolicy, zostanie rozebrany. Ogromne miejsce po wyburzeniu stanie się parkiem, których w Warszawie i tak brakuje. Na pamiątkę, w centralnym punkcie budynku, stanie instalacja, upamiętniająca kształtem Pałac.

Warszawa PKiN

Nowoczesność japońskiej restauracji Benihana

17 gru 2015 08:13

Przez ponad rok powstawało wnętrze warszawskiej Benihany – od konceptu i architektonicznego projektu do jego realizacji. Projekt wnętrza restauracji został stworzony w londyńskim, prestiżowym biurze architektonicznym - Buchanan Hartley Architects. Lokal mieści się na parterze najwyższego warszawskiego apartamentowca – Cosmopolitan Tower.

restauracja Warszawa wnętrze publiczne

Targi Rzeczy Ładnych – zobacz co działo się pierwszego dnia

24 lis 2015 09:37

Imprezę, swoim wykładem rozpoczął znany architekt – Daniel Libeskind. Designerskie produkty zaprezentowało w tym roku, aż 150 wystawców. Odbywały się także wykłady i spotkania, na których poruszano tematy związane z architekturą i designem. Zainteresowaniem cieszyła się wystawa „Siedzący Holender” poświęconą klasycznym projektom niderlandzkiego designu.

Warszawa Targi Rzeczy Ładnych

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA