Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

WNĘTRZE PUBLICZNE

 

Biuro firmy transportowej

09 cze 2016 08:52

Projekt wnętrz dla firmy Trans.eu, zajmującej się logistyką przewozu towaru.
Firma otworzyła swój oddział w centrum Wrocławia, w przestrzeniach z pięknym widokiem na panoramę miasta. Za wnętrze odpowiada projektant Anna Kołodzińska z biura projektowego Marmur Studio.

biuro wnętrze publiczne

Zdrowe biuro BuroHappold Engineering

13 maj 2016 11:35

Międzynarodowe biuro projektowe BuroHappold Engineering przeniosło się do nowej, zdrowej przestrzeni biurowej w Spektrum Tower w Warszawie. Dzięki innowacyjnemu podejściu, firma zaprojektowała wydajne biuro, gdzie priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie pracowników.

biuro wnętrze publiczne

Industrialny biurowiec w sercu Poznania

05 maj 2016 10:49

Na poznańskim Grunwaldzie stanął prosty w formie budynek IT.integro, który wyróżnia się na tle lokalnych biurowców minimalistyczną, grafitową bryłą. Za projekt architektoniczny odpowiada Pracownia Architektoniczna Bieńkowscy. Aranżacją wnętrz zajął się doświadczony projektant – Kaziemierz Kayu Fasiecki z pracowni Aretus.

Poznań biurowiec wnętrze biura wnętrze publiczne

Wnętrze bankowości korporacyjnej – na wysokim poziomie

22 kwi 2016 09:36

Podstawą opracowania była idea stworzenia nowej, atrakcyjnej przestrzeni dla ważnego dla Banku segmentu klientów korporacyjnych. O ile w świadomości klientów detalicznych Bank buduje swój wizerunek poprzez placówki, czasem poprzez swoją siedzibę i inne elementy, pozostają one jednak skoncentrowane, ze względu na ich widoczność i liczebność, właśnie na kliencie indywidualnym.

Robert Majkut bank Studio Robert Majkut Design wnętrze publiczne

Prestiżowe wnętrze banku

18 kwi 2016 11:43

Projektowym założeniem było stworzenie koncepcji wnętrza uszytego na miarę prestiżowej oferty Banku oraz spójnego z uprzednio opracowaną dla Bankowości Prywatnej identyfikacją wizualną. W efekcie powstała wyjątkowa placówka bankowa, zapewniająca swoim klientom bezpieczeństwo, dyskrecję i najwyższą jakość obsługi.

Robert Majkut bank Studio Robert Majkut Design wnętrze publiczne

Bank pod skrzydłami Anioła

15 kwi 2016 08:45

Siedziba Alior Banku w Warszawie dowodzi, że wygląd wnętrza ma znaczenie. Licząca się na rynku finansowym marka, musi wyglądać. Głównym założeniem dla tego projektu było rozwinięcie bardzo charakterystycznej mocno wyróżniającej się identyfikacji banku autorstwa White Cat Studio, nagrodzonej prestiżową nagrodą Złote Orły 2008.

Robert Majkut bank Studio Robert Majkut Design wnętrze publiczne

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA