Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

WYWIAD

 

Fajne metody na odświeżenie wnętrza

12 cze 2016 13:57

W dużej liczbie polskich mieszkań króluje jeszcze styl rodem z PRL-u. Z różnych przyczyn - braku pieniędzy na remont, braku chęci, braku pomysłu. Jak niewielkim nakładem finansowym oraz jakimi zabiegami można odświeżyć wnętrze, w którym czuć jeszcze ducha poprzedniej epoki - podpowiada architekt wnętrz Paulina Piecychna ze studia Pepe Interiors.

pracownia projektowa Archiconnect.pl Wywiad Pepe Interiors

Odpady są dla mnie źródłem inspiracji do tworzenia

09 cze 2016 09:09

Produkty mojego autorstwa można kupić w fabrykach mebli takich jak Nowy Styl, Paged Meble, Woodways, Meble Jarocin, Cumu oraz Fameg. Z tymi producentami w różnych okresach czasu byłam też związana kompleksową współpracą, począwszy od projektowania identyfikacji wizualnych, poprzez projekty stoisk targowych do projektowania produktów - mówi w rozmowie Małgorzata Pękala, z pracowni Pękala Design.

Małgorzata Pękala Pękala Design Archiconnect.pl Wywiad

Design czasów PRL powraca w nowym wydaniu

06 cze 2016 05:52

Epoka PRLu dla jednych kojarzy się z pospolitym stylem, powtarzalnością. Inni natomiast są w stanie odnaleźć w niej coś niesamowitego, co byłoby warte zaprezentowania obecnie. O wnętrzach w stylu PRL w nowoczesnym wydaniu, z projektantką Anną Ryplewską z biura Pracownia Aranżacja, rozmawia Piotr Sawczuk.

PRL Wywiad Anna Ryplewska

Skierowanie sprawy do sądu to dla nas ostateczność

30 maj 2016 11:00

Nie jest codzienną sytuacją, aby projektant wnętrz rozliczał się ze swoim zleceniodawcą przed sądem. Niestety takie sytuacje również się zdarzają. Okazuje się, że nie jest łatwo być projektantem wnętrz na rynku. O „ciemnych stronach” zawodu opowiadają Agata Balińska z pracowni Balińska Wnętrza oraz Gosia Goś z pracowni GG-Design.

Wywiad GG-DESIGN balińska-wnętrza

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA

WYDARZENIA