Modern Line. Płyta ażurowa heksagonalna. Fot. Bruk

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Modern Line. Płyta ażurowa heksagonalna. Fot. Bruk
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
28 lis 2016 08:42

Nowoczesne płyty - postaw na haksagony

Popularność stylu nowoczesnego oraz świadomości ekologicznej sprawia, że zwiększa się zapotrzebowanie na produkty łączące troskę o środowisko naturalne i dobry design.

Odnosi się to niemal do wszystkich dziedzin życia, także tych związanych z tematem tak „przyziemnym”, jak nawierzchnie z betonu.

Niezwykle obiecująca zapowiedź najnowszego produktu Modern Line - ażurowe płyty heksagonalne – to reakcja polskiego producenta na rosnące zapotrzebowanie rynku na nowoczesność w stylu eko. Designerskie przeciwieństwo swoich poprzedniczek – tradycyjnych płyt ażurowych – to połączenie ekologicznej myśli oraz nowoczesnego wzornictwa.

Zaprojektowany w duchu minimalistycznym betonowy moduł pozwala na tworzenie nowoczesnych nawierzchni, które z jednej strony są zwarte i utwardzone, z drugiej zaś proekologiczne. Obsadzenie wolnych przestrzeni płyty roślinnością, wypełnienie ich grysem lub innymi materiałami pozwoli na swobodny przepływ wody do gleby, pomoże także w zintegrowaniu projektu nawierzchni z otoczeniem.

Niezwykła prostota betonowej ekopłyty wiąże się z jej uniwersalnością. Można ją wykorzystać w wielu przestrzeniach zróżnicowanych pod względem wielkości, przeznaczenia i stylistyki.

Betonowy ażur pozwala na tworzenie wzorów dobrze prezentujących się na małych skwerkach, dużych parkingach, w przestrzeni prywatnych ogrodów i tarasów oraz publicznych parków czy centrów handlowych. Jest również doskonałą alternatywą dla metalowych kratownic stosowanych wokół drzew.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH