Fot. Buszrem

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Buszrem
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
02 lis 2016 08:51

Płytki ścienne - zastosuj je we wnętrzu i na elewacji

To betonowe płytki ścienne o wymiarach 50 x 25 cm dedykowane do ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Płytki zawierają w warstwie dekoracyjnej specjalnie wyselekcjonowane naturalne kruszywa.

Nie tylko moda, ale przede wszystkim subiektywna wrażliwość powoduje, że otaczamy się pięknymi przedmiotami, odświeżamy ściany, zmieniamy kolory i wystrój wnętrz. Pomieszczenia, w których pracujemy, odpoczywamy, spędzamy dużo czasu powinno charakteryzować spokojne, neutralne barwy. Takie, które nie rozpraszają, nie mnożą bodźców, nie absorbują przesadnie zmysłów - ale przeciwnie, wyciszają i delikatnie kierują uwagę na detal.

Przykładem dobrego tła wprowadzającego właśnie taki przyjazny klimat do pomieszczeń jest nowy system płytek dekoracyjnych SunGral SYSTEM firmy Buszrem. To betonowe płytki ścienne o wymiarach 50 x 25 cm dedykowane do ścian zewnętrznych i wewnętrznych.

Płytki zawierają w warstwie dekoracyjnej specjalnie wyselekcjonowane naturalne kruszywa. Oferowane w wersji piaskowiec i łupek polerowany zarówno fakturą powierzchni, jak i kolorem nawiązują do naturalnego kamienia. Proces polerowania podkreśla ich estetykę i funkcjonalność.

Naturalny materiał na powierzchni płytek oraz ich kolor dobrze wypadają w połączeniach z drewnem i nowoczesnym wykończeniem wnętrz (stal, chrom, szkło). Faktura jest również ważna dla oka. Dodatek naturalnych kruszyw pozwala wykorzystać na ścianach wnętrz i elewacjach sprawdzony estetycznie wzór. Efekt podkreśla dodatkowo ręczne formowanie płytek.

Mając przygotowane naturalne i estetyczne tło - o nastroju miejsca zadecydują w tym momencie detale. Łatwiej dostosować je do własnych upodobań. Łatwiej też w przyszłości zmienić aranżację całego pomieszczenia – i to bez konieczności remontu.

Wyraziste kolory obecne w detalach wystroju ożywiają i ocieplają widok. Jednocześnie nie narzucają się. Dzięki neutralnemu, harmonijnemu tłu są lepiej widoczne. A całe pomieszczenie nabiera delikatnego charakteru, które oko z przyjemnością akceptuje.

SunGral SYSTEM

Zastosowanie: płytki ścienne do wnętrz oraz na elewacje
Materiał: beton (warstwa konstrukcyjna), naturalne kruszywo (warstwa dekoracyjna)
Wymiary: 50 x 25 x 1,5 cm
Faktura i barwa: piaskowiec polerowany, łupek polerowany na elewację

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH