Kolekcja Verandah. Fot Miloo

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Kolekcja Verandah. Fot Miloo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
01 wrz 2017 08:39

Jesień w ogrodzie: piękne aranżacje tarasu

Koniec lata niekoniecznie musi oznaczać zamknięcia się w czterech ścianach naszych domów. Odpowiednio zaaranżowana weranda lub taras może stać się miejscem relaksu podczas wczesnojesiennych dni.

Kolekcja marki Miloo powstała z myślą o przedłużeniu ulotnych wakacyjnych chwil. Meble i akcesoria wybrane do linii Verandah pozwalają zaaranżować na tarasie dodatkowe miejsce wypoczynku. Tu możemy cieszyć się ostatnimi promieniami słońca i „naładować baterie” przed długą zimą. W kolekcji znajdziemy wygodne dwu i trzy osobowe sofy oraz fotele tapicerowane lnem. Dobrane do nich zostały stoliki kawowe o różnej wielkości z drewna lub z drewnianymi blatami i metalowymi podstawami.

Zobacz także: Taras w ogrodzie: 14 pomysłów na aranżację

W tak komfortowej przestrzeni nie mogło zabraknąć starannie dobranych akcesoriów. Główną rolę wśród nich pełnią poduszki i pledy idealne do okrycia się w chłodniejsze wieczory przy malinowej herbacie. Po zmroku przydadzą się również lampy i lampiony ustawione na stolikach obok sof.

Przytulny charakter jesiennego salonu dodatkowo podkreśli dekoracyjne szkło i ceramika. Wszystkie elementy kolekcji Verandah utrzymane są w łagodnej kolorystyce zgaszonych szarości, błękitów, zieleni i brązów. W tej sielskiej atmosferze nawet chłodniejsze dni mogą okazać się prawdziwym przedłużeniem lata.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH