• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
14 lip 2011 13:12

Kartka z wakacji

Tego lata odwiedź najpiękniejsze miejsce na Ziemi – swój ogród! Lekkie, finezyjne i czarujące swym wyglądem meble ogrodowe pozwolą Ci stworzyć własny raj na ziemi – tuż przy domu...

Kolekcja modułowa Club została zaprojektowana tak, aby jej elementy można było pozostawić na zewnątrz przez cały rok, w każdych warunkach pogodowych, bez potrzeby ich przykrywania czy chowania. Cena: od ok. 1.600 zł (pufa) do 6.100 zł (moduł narożnikowy), SM Line.

SM Line
fot. SM Line

Zestaw ogrodowy Dynamic hiszpańskiej firmy SkyLine wykonany z dralon® akrylu w kolorze czekoladowym. W skład zestawu wchodzą: fotel, sofa dwu- i trzyosobowa, dwa okrągłe stoliki kawowe, pufa. Cena: od ok. 1.600 zł (pufa), SkyLine/Art de Vivre.

SkyLine/Art de Vivre
fot. SkyLine/Art de Vivre

Sofa InOut 906 marki Gervasoni charakteryzuje się szerszym podłokietnikiem, który tworzy wygodną powierzchnię do odpoczynku. W komplecie dwie poduszki. Cena: ok. 11.352 zł, Gervasoni/Mood Design.

Gervasoni/Mood Design
fot. Gervasoni/Mood Design

Zestaw mebli wypoczynkowych Miami z antracytowego rattanu, w którego skład wchodzą: dwuosobowa kanapa, dwa fotele, duży stół, na małe stoliki oraz trzy poduszki. Cena: ok. 2.480 zł, Siesta/Homegardenart.

Siesta/Homegardenart
fot. Siesta/Homegardenart

Ręcznie wyplatane krzesło plażowe Kingstone idealne do leniuchowania czy samotnej lektury. Cena: ok. 4.692 zł, Cane-Line/Decolor.

Cane-Line/Decolor
fot. Cane-Line/Decolor

Zestaw wypoczynkowy Savannah wykonanych ze specjalnego tworzywa Hularo, które doskonale imitującego naturalne plecionki i jest ławte w utrzymaniu. Cena: ok. 5.052 zł, Cane-Line/Decolor.

Cane-Line/Decolor
fot. Cane-Line/Decolor

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • domino, 2011-12-07 09:38:06

    ale piękne te ogrody! tylko, gdzie zrobić sobie coś takiego, kiedy pracuje się w Warszawie.... myslałam o przeniesieniu się na przedmieścia, ale żadne z osiedli nie sprostało moim oczekiwaniom. wszytsko takie na jedno kopyto.

POLECAMY W SERWISACH