Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja mebli Kente marki Varaschin. Meble dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu możemy dopasować konkretny model do metrażu naszego tarasu. Projekt: Philippe Bestenheider. Fot. Varaschin.

Kolekcja mebli Kente marki Varaschin. Meble dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu możemy dopasować konkretny model do metrażu naszego tarasu. Projekt: Philippe Bestenheider. Fot. Varaschin.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 06 lip 2015 10:44 (aktualizacja: 09 lip 2015 10:26)

Kolorowe meble: najnowsze kolekcje do ogrodu i na taras

Kolorowe meble pomogą stworzyć w ogrodzie lub na tarasie wyjątkową aranżację. Jakie wybrać? Koniecznie sprawdźcie, co jest dostępne w ofercie producentów.

Latem chętnie spędzamy czas w ogrodzie lub na trasie. Jeśli przydomową przestrzeń urządzimy tak według własnych potrzeb i gustu, to wypoczynek i słodkie leżakowanie będzie jeszcze bardziej przyjemne.

Kolorowe meble to świetna propozycja dla osób szukających alternatywy dla stonowanych, spokojnych zestawów ogrodowych. Zielone, niebieskie czy czerwone meble sprawią, że nasz ogród i taras nabierze naprawdę oryginalnego charakteru. Na tarasach i balkonach doskonale prezentują się również pastelowe, delikatne odcienie mebli - róże czy błękity. W połączeniu z wieloma kolorami, które latem goszczą w przydomowych ogrodach powstaną wyjątkowe aranżacje.

Bogata oferta producentów sprawia, że możemy wybrać meble ogrodowe wykonane z wielu różnych materiałów. Dużą popularnością cieszą się zestawy z tworzywa sztucznego, metalu, a więc materiałów odpornych na działanie promieni słonecznych. W ofercie producentów możemy znaleźć także kolorowe meble z drewna.

Możemy też sami starym krzesłom, ławkom czy stołom, które wymagają renowacji, nadać nowy, niepowtarzalny wygląd, wybierając barwne odcienie. Odnawiając stare meble pamiętajmy o ich prawidłowym przygotowaniu oraz o doborze odpowiednich środków.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA