Ogrzewacz gazowy PATIO. Fot. Kratki
Ogrzewacz gazowy PATIO. Fot. Kratki
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 maj 2017 15:39

Lato w ogrodzie: ogrzewacz na chłodne wieczory

Najnowszy produkt polskiego producenta wkładów kominkowych i biokominków to propozycja dla miłośników spędzania długich wieczorów na świeżym powietrzu.

Ogrzewacz gazowy Patio to jednak nie tylko gwarancja ciepła w chłodne letnie noce. To także spektakularna wizja ognia widoczna z czterech stron urządzenia.Dzięki funkcji grzewczej i wyjątkowemu designowi sprawdzi się w każdym miejscu. W domach jednorodzinnych może być znakomitą ozdobą ogrodu lub tarasu, w restauracjach i hotelach może stanowić natomiast uzupełnienie przestrzeni jadalnej czy wypoczynkowej. W każdym z tych miejsc stanie się punktem, wokół którego będą gromadzili się mieszkańcy i goście, zarówno wiosną, latem, jak i jesienią.

Największą zaletą ogrzewacza jest jego naturalna wizja ognia. W urządzeniu zastosowano nowoczesny palnik ceramiczny i osłonięto go z każdej strony szkłem. Dzięki temu migające płomienie są widoczne z każdego punktu ogrodu czy tarasu, a ciepło emitowane w sposób bezpieczny przez urządzenie, rozchodzi się równomiernie w każdym kierunku. Dodatkowo, każdy ogrzewacz gazowy jest ozdobiony białymi kamieniami (otoczakami), co sprawia, że jest jeszcze bardziej atrakcyjny
wizualnie. 
Lokalizację Patio można dowolnie zmienić dzięki kółkom, które posiada (w wybranym miejscu można je oczywiście zablokować). Jego rozpalenie jest niezwykle łatwe – można to zrobić albo za pomocą przycisku umieszczonego w obudowie ogrzewacza, albo w przypadku drugiego modelu – przy użyciu pilota.Nie wymaga czyszczenia szyb, ponieważ ogień ich nie zadymia, a pracować może nieprzerwanie nawet do 30 godzin na jednej butli gazowej. Jjest zasilany płynnym gazem z butli ukrytej w obudowie. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH