Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja Verandah Miloo Home. Fot. Miloo/House&more

Kolekcja Verandah Miloo Home. Fot. Miloo/House&more
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 19 lip 2016 15:23 (aktualizacja: 20 lip 2016 11:03)

Letnia weranda - tak ją urządzisz w stylu francuskim

Jak wykorzystać ostanie promienie słońca i przedłużyć wakacyjny klimat? Letnie popołudnie w stylu francuskim możecie spędzić na pięknie zaaranżowanej werandzie.

Ciężko jest zamykać się w czterech ścianach po letnich miesiącach spędzonych na świeżym powietrzu. Ciepłe dni przyzwyczaiły nas do wypoczynku w otoczeniu bujnej przyrody. Jednak z każdym tygodniem jesieni pogoda nieubłaganie zmusza nas do częstszego pozostania w domu. Jak więc wykorzystać ostanie promienie słońca i przedłużyć wakacyjny klimat? Pomysł podsuwają salony HOUSE&more, w których pojawiła się kolekcja Verandah.

Nowa kolekcja marki Miloo Home pozwala zaaranżować na werandzie lub tarasie salon, który będzie tętnić życiem w ciepłe wczesnojesienne dni. Meble i akcesoria z kolekcji Verandah inspirowane są bezpretensjonalną elegancją domów Lazurowego Wybrzeża. Tak typowy dla francuskiego południa sielski nastrój przywołują wyselekcjonowane meble, tekstylia, oświetlenie i dodatki. Wśród nich znajdziemy ażurowe stoliki, bielone i patynowane komody, wygodne sofy i fotele. A także ceramikę i tekstylia w zgaszonych odcieniach szarości, błękitów, zieleni oraz dymione i szronione szkło.

To charakterystyczne składniki szykownych domów francuskiego południa. Kolekcja Verandah ma uniwersalny charakter. Sprawdzi się na zadaszonym tarasie oraz wewnątrz domu, gdzie sielski klimat
nadmorskiej miejscowości towarzyszyć nam będzie przez cały rok.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA