Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble ogrodowe Aland dostępne w ofercie sklepu Castorama. W kolekcji poza stołem i krzesłami znajdziemy ławkę, barek oraz leżankę. Fot. Castorama.

Meble ogrodowe Aland dostępne w ofercie sklepu Castorama. W kolekcji poza stołem i krzesłami znajdziemy ławkę, barek oraz leżankę. Fot. Castorama.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 14 kwi 2015 11:32 (aktualizacja: 16 kwi 2015 09:36)

Meble do ogrodu. Zobacz modne, drewniane zestawy

W ogrodzie nie może zabraknąć wygodnych mebli. Drewniane krzesła, stoły, ławki będą nie tylko wygodne, ale bardzo piękne.

Drewno to ponadczasowy materiał, który nigdy nie wyjdzie z mody. Drewniane krzesła, stoły, ławy stworzą w naszym ogrodzie i tarasie wygodną strefę odpoczynku, która będzie doskonale komponowała się z otoczeniem domu. Wcale nie dziwi, więc fakt, że drewniane meble cieszą dużą popularnością. 

Meble mogą być wykonane z różnego rodzaju drewna: sosnowego, akacji, świerku, drewna dębowego czy teakowego. Decydując się na takie meble powinniśmy pamiętać o właściwej i regularnej impregnacji i pielęgnacji, bo stojąc w ogrodzie narażone na silne działanie promieni słonecznych i czynników zewnętrznych. Tylko właściwie zabezpieczone będą ozdobą przez wiele lat.

Bogata oferta producentów umożliwia dopasowanie mebli do stylu praktycznie każdego ogrodu. Drewniane meble sprawdzą się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Jeśli obawiamy się, że drewniane meble będą niewygodne pomyślmy o tkaninach, które poprawią komfort użytkowania. Ogrodowe poduszki umieszczone na meblach stworzą wygodne miejsce, w którym będziemy z chęcią odpoczywać.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA