Meble ogrodowe Aland dostępne w ofercie sklepu Castorama. W kolekcji poza stołem i krzesłami znajdziemy ławkę, barek oraz leżankę. Fot. Castorama.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Meble ogrodowe Aland dostępne w ofercie sklepu Castorama. W kolekcji poza stołem i krzesłami znajdziemy ławkę, barek oraz leżankę. Fot. Castorama.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
14 kwi 2015 11:32

Meble do ogrodu. Zobacz modne, drewniane zestawy

W ogrodzie nie może zabraknąć wygodnych mebli. Drewniane krzesła, stoły, ławki będą nie tylko wygodne, ale bardzo piękne.

Drewno to ponadczasowy materiał, który nigdy nie wyjdzie z mody. Drewniane krzesła, stoły, ławy stworzą w naszym ogrodzie i tarasie wygodną strefę odpoczynku, która będzie doskonale komponowała się z otoczeniem domu. Wcale nie dziwi, więc fakt, że drewniane meble cieszą dużą popularnością. 

Meble mogą być wykonane z różnego rodzaju drewna: sosnowego, akacji, świerku, drewna dębowego czy teakowego. Decydując się na takie meble powinniśmy pamiętać o właściwej i regularnej impregnacji i pielęgnacji, bo stojąc w ogrodzie narażone na silne działanie promieni słonecznych i czynników zewnętrznych. Tylko właściwie zabezpieczone będą ozdobą przez wiele lat.

Bogata oferta producentów umożliwia dopasowanie mebli do stylu praktycznie każdego ogrodu. Drewniane meble sprawdzą się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Jeśli obawiamy się, że drewniane meble będą niewygodne pomyślmy o tkaninach, które poprawią komfort użytkowania. Ogrodowe poduszki umieszczone na meblach stworzą wygodne miejsce, w którym będziemy z chęcią odpoczywać.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • małgorzata, 2015-05-17 21:30:49

    takie zwykłe są te mebelki, wygodne i aż chce sie grillować z rodziną i znajomymi.

POLECAMY W SERWISACH