Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Rattanowe fotele i sofy w połączeniu z wygodnymi poduchami tworzą wygodny zestaw wypoczynkowy. Uwagę przyciągają lekko zaokrąglone linie. Na zdjęciu kolekcja Veletta. Fot. Point.

Rattanowe fotele i sofy w połączeniu z wygodnymi poduchami tworzą wygodny zestaw wypoczynkowy. Uwagę przyciągają lekko zaokrąglone linie. Na zdjęciu 
kolekcja Veletta. Fot. Point.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 17 wrz 2014 10:20 (aktualizacja: 20 wrz 2014 22:57)

Meble do ogrodu. Zobacz modne propozycje

Meble ogrodowe powinny być dopełnieniem stylu, który panuje w ogrodzie. Zwłaszcza przy niewielkiej powierzchni tarasu czy balkonu zestawy wypoczynkowe powinniśmy wybierać z wielką starannością.

Podczas ciepłych dni wiele czasu spędzamy na tarasie lub w ogrodzie, dlatego powinniśmy zadbać o właściwy dobór mebli, które pomogą stworzyć nam przyjemne miejsce do relaksu. Na początku powinniśmy dokładnie zastanowić się jakich mebli potrzebujemy. Do wyboru mamy wiele modeli, które odpowiadają na różne zapotrzebowania: krzesła, leżaki, ławki, stoły.

Meble mogą być wykonane z różnych materiałów, każde tworzywo ma swoje wady i zalety. Metalowe meble wyglądają bardzo lekko, świetnie sprawdzą się nawet na małych powierzchniach, krzesła możemy w łatwy sposób udekorować np. kolorowymi poduszkami.

Meble drewniane świetnie wyglądają w naturalnym otoczeniu, wymagają jednak szczególnej konserwacji. Kolorowe meble wykonane z tworzyw sztucznych dobrze równoważą kolorystycznie otaczającą zieleń, ale ich powierzchnia może szybko blaknąć. Pamiętajmy, że kupując meble trzeba pomyśleć o ich przechowywaniu poza sezonem, ważny jest także sposób konserwacji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA