Sielskość i radość spędzania czasu na świeżym powietrzu podkreślą meble z kolekcji Bahamas. Fot. Cantori

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Sielskość i radość spędzania czasu na świeżym powietrzu podkreślą meble z kolekcji Bahamas. Fot. Cantori
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
07 kwi 2016 14:43

Meble do ogrodu - zobacz najciekawsze kolekcje

Ciepłe wiosenne dni sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Zadbajmy zatem o odpowiednie umeblowanie tarasu. Za sprawą nowoczesnych mebli ogrodowych upiększymy każdy balkon czy ogród.

Współczesne meble ogrodowe stają się ważnym elementem dekoracyjnym, wpływającym na estetykę przestrzeni wokół domu, a przy tym są niezwykle wygodne w użytkowaniu i łatwe w utrzymaniu. Wpływ na to mają designerskie, ergonomiczne kształty w połączeniu z trwałymi materiałami. A mamy naprawdę w czym wybierać.

Bardzo trwałe, a przy tym estetyczne meble z technorattanu do złudzenia przypominają te z naturalnych materiałów, takich jak wiklina czy rattan. Ich zaletą jest fakt, że nie wymagają konserwacji. Wystarczy je przetrzeć wilgotną ściereczką z detergentem. W połączeniu z nowoczesnymi tkaninami tworzą wygodne komplety ogrodowe. Impregnowaną tkaniną pokrywa się również poduchy, którymi wyściełane są meble ogrodowe. Aby zabezpieczyć tkaninę przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych pokrywa się ją teflonem, akrylem lub warstwą PVC. Technologia ta nie pogarsza estetyki siedzisk.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH