Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Zestaw wypoczynkowych mebli modułowych Kes marki Vondom. Poszczególne moduły nie tylko można dowolnie łączyć, ale i podświetlić. Fot. Vondom.

Zestaw wypoczynkowych mebli modułowych Kes marki Vondom. Poszczególne moduły nie tylko można dowolnie łączyć, ale i podświetlić. Fot. Vondom.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 24 lip 2014 15:25 (aktualizacja: 26 lip 2014 15:04)

Meble, które świecą. Musisz to zobaczyć!

Są nie tylko eleganckie, ale gdy zapada noc, zaczynają świecić. To nie statki kosmiczne - to meble stworzone z myślą o nowoczesnych ogrodach.

Utrzymane w modnej, białej kolorystyce meble ogrodowe przyciągają swą nowoczesną formą. Lekkie, zgrabne i subtelne doskonale się prezentują na otwartej przestrzeni. Swym wyglądem zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nowoczesne meble ogrodowe są nie tylko ładne, ale też pełnią klika dodatkowych funkcji. Poza tymi oczywistymi, przypisanymi przez rodzaj danego mebla i leżącymi niejako w jego naturze, doskonale zastępują ogrodowe lampy. A to za sprawą nowoczesnej technologii LED, która daje niezwykle szerokie spectrum możliwości zastosowania. Podświetlane sofy, stoły czy siedziska podbijają świat. Zobaczcie meble, które świecą.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA