Stylowe meble
ogrodowe z kolekcji
Georgia Garden marki
Sika Design wyróżnia
tradycyjny splot
rattanu w naturalnym
szarym wybarwieniu.
Fot. Sika Design.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Stylowe meble ogrodowe z kolekcji Georgia Garden marki Sika Design wyróżnia tradycyjny splot rattanu w naturalnym szarym wybarwieniu. Fot. Sika Design.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
04 sie 2014 11:35

Meble wypoczynkowe do ogrodu: postaw na rattan

Rattanowe zestawy wypoczynkowe to klasyka wśród mebli przeznaczonych do ogrodu. Stworzone z myślą o miłośnikach tradycyjnych i naturalnych rozwiązań cieszą się niesłabnącą popularnością.

Marząc o wypoczynku na świeżym powietrzu, miłośnicy naturalnych, klasycznych rozwiązań powinni wybrać zestawy wypoczynkowe wykonane z rattanu. To klasyka wśród sprzętów przeznaczonych do ogrodu. Swym wyglądem nawiązują one bowiem do tradycyjnych form mebli wyplatanych oraz ich naturalnych, ciepłych kolorów.

Meble wypoczynkowe wykonane z rattanu zapewnią nie tylko efektowny wygląd, ale i komfort użytkowania. I choć pod samym pojęciem rattanu najczęściej kryje się jego sztuczny, ekologiczny odpowiednik, to producenci mebli ogrodowych zadbali, by nie stracił on nic z urody swego pierwowzoru. Dodatkowo ma on kilka istotnych atutów. Przede wszystkim jest odporny na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu może być użytkowany na zewnątrz o każdej porze roku przez wiele lat. I co najważniejsze - łatwo też go utrzymać w czystości.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH