Krzesła o ażurowym oparciu z kolekcji Summer Set wyglądają bardzo lekko. Projekt: Christophe Pillet. Fot. Veraschin.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Krzesła o ażurowym oparciu z kolekcji Summer Set wyglądają bardzo lekko. Projekt: Christophe Pillet. Fot. Veraschin.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
26 maj 2015 10:18

Metalowe meble ogrodowe

Meble wykonane z metalu są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Zapewniają wygodny odpoczynek w ogrodzie, na balkonie czy tarasie i pięknie się prezentują.

Metalowe meble pomogą nam stworzyć wygodną strefę odpoczynku w ogrodzie. Krzesła, stoły, leżaki wykonane z metalu i aluminium prezentują się bardzo lekko i stylowo, a delikatne w formie stelaże są bardzo wytrzymałe.

Do metalowych mebli możemy dobrać poduszki na siedziska, które znacznie podniosą komfort użytkowania. Tkaniny dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Barwne poduszki mogą stać się ciekawym, kolorowym akcentem na naszym tarasie.

Meble wykonane z metalu są zazwyczaj fabrycznie zabezpieczone poprzez malowanie proszkowe. Są łatwe do utrzymania w czystości i odporne na działanie czynników zewnętrznych - szkodliwe działanie promieni UV, deszczu i mrozu, dzięki czemu mogą stać na naszym tarasie i balkonie przez długi czas. 

Meble metalowe nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych i sposobów konserwacji. Zanieczyszczone powierzchnie możemy przecierać suchą lub mokrą szmatką z dodatkiem lekkich środków czyszczących. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH