Kolekcja mebli Portofino. W najnowszej kolekcji znajdziemy wiele elementów: fotele, sofy, stoliki, które możemy dowolnie zestawiać i dopasowywać do wielkości naszego tarasu. Fot. Roberti Rattan.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Kolekcja mebli Portofino. W najnowszej kolekcji znajdziemy wiele elementów: fotele, sofy, stoliki, które możemy dowolnie zestawiać i dopasowywać do wielkości naszego tarasu. Fot. Roberti Rattan.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
23 kwi 2015 09:49

Modne meble ogrodowe. Nowości z targów iSaloni 2015

Tegoroczne targi iSaloni już za nami. Zobaczcie jakie nowości w Mediolanie zaprezentowali producenci mebli ogrodowych.

Zakończyły się targi iSaloni w Mediolanie, podczas których wystawcy z wielu różnych krajów zaprezentowali nowości produktowe. W tym roku była to już 54 edycja tej imprezy. Co firmy pokazały jeśli chodzi o meble do ogrodu?

Najnowsze kolekcje ogrodowe są lekkie, bardzo wytrzymałe, a producenci prześcigają się w nowych technologiach. Pojawia się coraz więcej ażurowych form. Plecionki, siatki dodają meblom lekkości i doskonale prezentują się w ogrodowej scenerii.

Na targach nie zabrakło także mebli o opływowych, organicznych kształtach, np. świecące siedziska Sabinas od Vondom. Dużą popularnością cieszyły się minimalistyczne formy mebli, które stają się subtelnym dodatkiem do bogato zaprojektowanego ogrodu.

Producenci i projektanci dbają również o dopasowanie mebli do potrzeb indywidualnego użytkowania. Bogato rozbudowane, modułowe kolekcje pozwalają na wybór mebli, które będą idealne do wielkości każdego tarasu lub ogrodu - nie ważne czy będzie mały, czy bardzo duży. Meble ogrodowe coraz częściej stają się także łącznikiem między tym co wewnątrz i tym jak urządzone jest otoczenie domu.

W kolekcjach poza standardowymi stolikami i siedziskami znajdziemy obszerne sofy, leżanki, dzięki którym będziemy mogli komfortowo odpocząć na świeżym powietrzu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH