Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Polerowane kule dekoracyjne Bola ułożone w ogrodzie będą pięknie odbijać otoczenie, zwłaszcza wieczorem, gdy zapalimy oświetlenie. Fot. Czerwona Maszyna

Polerowane kule dekoracyjne Bola ułożone w ogrodzie będą pięknie odbijać otoczenie, zwłaszcza wieczorem, gdy zapalimy oświetlenie. Fot. Czerwona Maszyna
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 09 maj 2016 09:52 (aktualizacja: 09 maj 2016 10:10)

Modny ogród: postaw na geometryczne motywy

Chcąc nadać ogrodowi nowoczesny charakter, warto postawić na geometryczne motywy.

Na fali mody na nowoczesne wnętrza i bryły budynków, nowoczesne stają się również ogrody wokół domów. Podobnie, jak we wnętrzach, modne są szarości, proste linie i surowy beton. W ten trend idealnie wpisują się geometryczne motywy. 

Jeśli chcemy przedstawić odrobinę geometrii do naszego ogrodu, mamy kilka możliwości. Na czasie sa betonowe meble ogrodowe, przyjmujące kształty sześcianów, wielościanów o podstawie pentagonów i innych figur geometrycznych. Można również postawić na elementy kuliste - tutaj mamy do wyboru dekoracyjne kule wykonane czy to z betonu, czy z połyskującego metalu, a nawet lampy ogrodowe. 

Wśród nawierzchni ogrodowych również są produkty wpisujące się w modę na geometrię w ogrodzie. Wielkowymiarowe gładkie prostokątne płyty są opcją nowoczesną, ale jednocześnie uniwersalną. Innym rozwiązaniem są efektownie cięte w geometryczne, asymetryczne formy płyty betonowe. 

W naszej galerii pokazujemy garść inspiracji, jak urządzić nowoczesny ogród z geometrycznymi motywami. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA