Polerowane kule dekoracyjne Bola ułożone w ogrodzie będą pięknie odbijać otoczenie, zwłaszcza wieczorem, gdy zapalimy oświetlenie. Fot. Czerwona Maszyna

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Polerowane kule dekoracyjne Bola ułożone w ogrodzie będą pięknie odbijać otoczenie, zwłaszcza wieczorem, gdy zapalimy oświetlenie. Fot. Czerwona Maszyna
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
09 maj 2016 09:52

Modny ogród: postaw na geometryczne motywy

Chcąc nadać ogrodowi nowoczesny charakter, warto postawić na geometryczne motywy.

Na fali mody na nowoczesne wnętrza i bryły budynków, nowoczesne stają się również ogrody wokół domów. Podobnie, jak we wnętrzach, modne są szarości, proste linie i surowy beton. W ten trend idealnie wpisują się geometryczne motywy. 

Jeśli chcemy przedstawić odrobinę geometrii do naszego ogrodu, mamy kilka możliwości. Na czasie sa betonowe meble ogrodowe, przyjmujące kształty sześcianów, wielościanów o podstawie pentagonów i innych figur geometrycznych. Można również postawić na elementy kuliste - tutaj mamy do wyboru dekoracyjne kule wykonane czy to z betonu, czy z połyskującego metalu, a nawet lampy ogrodowe. 

Wśród nawierzchni ogrodowych również są produkty wpisujące się w modę na geometrię w ogrodzie. Wielkowymiarowe gładkie prostokątne płyty są opcją nowoczesną, ale jednocześnie uniwersalną. Innym rozwiązaniem są efektownie cięte w geometryczne, asymetryczne formy płyty betonowe. 

W naszej galerii pokazujemy garść inspiracji, jak urządzić nowoczesny ogród z geometrycznymi motywami. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH