Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Pracownia Pan Be

Fot. Pracownia Pan Be
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 07 cze 2016 15:43 (aktualizacja: 07 cze 2016 15:44)

Oświetlenie w ogrodzie: niezwykła lampa z betonu

Szukacie ciekawej dekoracji do ogrodu? Co powiecie na designerską, oryginalną lampę wykonaną z betonu?

Pracownia Pan Be prezentuje rzemieślnicze lampy ogrodowe, w których zamawiający może samodzielnie wybrać kolor betonu i drewna. Pozwala to idealnie dopasować lampę do projektu ogrodu oraz uzyskać niepowtarzalny efekt estetyczny.

Lampa wykonana jest z betonu zbrojonego włóknem szklanym i drewna rozbiórkowego zabezpieczonego przed działaniem warunków atmosferycznych. Elementy lampy są połączone śrubami ze stali nierdzewnej.

Wyposażona jest w reflektor zewnętrzny Nautilus Spike (stopień ochrony IP 65). Reflektor umożliwia zastosowanie żarówek o trzonku GU 10 i mocy do 30W.

Specjalne mocowanie pozwala na wielokrotny demontaż i przeniesienie w inne miejsce ogrodu. Lampy mocowane są w gruncie za pomocą 3 prętów – kotew gwintowanych, które mogą zostać wbite w podłoże lub osadzone w wylewce betonowej.

Wszystkie lampy wykonywane są na indywidualne zamówienie. Dzięki temu klient może wybrać wymiar, kolor wykończenia drewna, kolorystykę betonu, rodzaj i wielkość śrub. Możliwe jest także dobranie innego modelu reflektora.

Model bazowy lampy prezentowany na zdjęciach ma wymiary 115x14,5x 6,5 cm, waży ok. 15,5 kg i wykonany jest z betonu w kolorze naturalnym. Czas potrzebny na wykonanie indywidualnego projektu lampy to ok. 2 tygodni.

Cena bazowego modelu lampy wynosi 790 zł. Na podstawie modyfikacji wprowadzanych przez zamawiającego na etapie składania zamówienia Pracownia opracowuje indywidualną wycenę.

Lampy można obejrzeć w Warszawie w Pracowni Pan Be, możliwa jest także prezentacja w ogrodzie klienta.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA