Fot. EGO Paris

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Fot. EGO Paris
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
18 maj 2016 18:55

Piękny, modny ogród: zobaczcie designerską kolekcję mebli

Meble na taras i do ogrodu mogą być równie efektowne, jak te do salonu. Najnowsza kolekcja francuskiej marki zachwyca kształtem i kolorami.

Najnowsza kolekcja firmy EGO Paris zaprezentowana w tym roku w Mediolanie nosi wymowną nazwę Hive, co po angielsku znaczy ul. I nic dziwnego, gdyż formą meble ogrodowe nawiązują do fragmentów plastra miodu. 

Motyw heksagonów nie jest czymś nowym w aranżacji wnętrz i jego otoczenia. Płytki o takim kształcie są hitem aranżacji łazienek już od ubiegłego roku, a w tym roku coraz śmielej zaczęły również wkraczać do przestrzeni kuchni i salonów. A teraz również i ogrodów oraz tarasów w formie mebli ogrodowych. 

Meble z kolekcji Hive to wygodne sofy, fotele, a także pufy i stoliki do kawy. Dzięki geometrycznej formie poszczególnych elementów, zestawiając je obok siebie uzyskamy wrażenie prawdziwego plastra miodu. Meble dostępne są w kilku kolorach, a ich tapicerka może być w stonowanym odcieniu złamanej bieli, w klasycznym wzorze pepitki, jak również w pięknych tęczowych kolorach. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH