Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. EGO Paris

Fot. EGO Paris
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 18 maj 2016 18:55 (aktualizacja: 18 maj 2016 19:32)

Piękny, modny ogród: zobaczcie designerską kolekcję mebli

Meble na taras i do ogrodu mogą być równie efektowne, jak te do salonu. Najnowsza kolekcja francuskiej marki zachwyca kształtem i kolorami.

Najnowsza kolekcja firmy EGO Paris zaprezentowana w tym roku w Mediolanie nosi wymowną nazwę Hive, co po angielsku znaczy ul. I nic dziwnego, gdyż formą meble ogrodowe nawiązują do fragmentów plastra miodu. 

Motyw heksagonów nie jest czymś nowym w aranżacji wnętrz i jego otoczenia. Płytki o takim kształcie są hitem aranżacji łazienek już od ubiegłego roku, a w tym roku coraz śmielej zaczęły również wkraczać do przestrzeni kuchni i salonów. A teraz również i ogrodów oraz tarasów w formie mebli ogrodowych. 

Meble z kolekcji Hive to wygodne sofy, fotele, a także pufy i stoliki do kawy. Dzięki geometrycznej formie poszczególnych elementów, zestawiając je obok siebie uzyskamy wrażenie prawdziwego plastra miodu. Meble dostępne są w kilku kolorach, a ich tapicerka może być w stonowanym odcieniu złamanej bieli, w klasycznym wzorze pepitki, jak również w pięknych tęczowych kolorach. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA