Meble ogrodowe z kolekcji Lansing marki Cane Line o klasycznym, wiejskim wyglądzie. Stół do skompletowania z różnorodnymi rodzajami blatu. Na zdjęciu z trawertynu. Fot. Cane Line.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Meble ogrodowe z kolekcji Lansing marki Cane Line o klasycznym, wiejskim wyglądzie. Stół do skompletowania z różnorodnymi rodzajami blatu. Na zdjęciu z trawertynu. Fot. Cane Line.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
18 lip 2014 09:09

Piękny ogród ze stołem w roli głównej

Dobrze dobrany stół do ogrodu to gwarancja zawsze udanych posiłków spożywanych na świeżym powietrzu. Przedstawiamy najpiękniejsze stoły do ogrodu.

Okrągły czy prostokątny? Na czterech nogach czy na jednej? Z drewna czy innego materiału? Stół do ogrodu musi być ładny i praktyczny. Oznacza to, że powinien pięknie się prezentować wśród tak pielęgnowanej przez nas zieleni oraz dobrze się komponować z innymi meblami ogrodowymi. Poza tym dobrze by było, gdyby był wykonany z materiału odpornego na działanie czynników zewnętrza, a jego blat - łatwy w utrzymaniu czystości.

Na rynku odnajdziemy wiele pięknych modeli stołów ogrodowych. Oczywiście do skompletowania z wygodnymi krzesłami. W bogatej ofercie każdy odnajdzie coś dla siebie: meble o klasycznej, „wiejskiej” stylistyce country zrobione z rattanu w różnych kolorach czy też ultranowoczesne – wykonane z aluminium czy corianu. Stoły zrobione z odpornego na działanie czynników zewnętrznych drewna teakowego czy stylowo kute. Do wyboru jest także wiele różnorodnych podstaw: od tych klasycznych, na czterech nogach, poprzez te na tzw. krzyżakach, po te na jednej nodze. Zróżnicowane są również formy blatów, jak i materiały z których je wykonano. Okrągłe czy o kształcie prostokąta - przedstawiamy galerię, która ułatwi Wam wybór.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH