Do architektury muru pruskiego idealnie pasuje prosty drewniany podest z uroczym drzewkiem. Więcej zieleni wprowadzają również eleganckie donice. Domownicy i goście mogą spocząć na eleganckich meblach, harmonizujących kolorem ze stolarką domu. Projekt:  Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Autor: Anna Sołomiewicz
06 maj 2016 08:52

Piękny taras: pomysły z domów Polaków

W ciepłe dni najlepiej czujemy się wypoczywając na świeżym powietrzu. Zobaczcie, jak urządzić piękny taras, aby ten wypoczynek był jak najmilszy.

Taras w sezonie wiosenno-letnim staje się naszym drugim salonem. Tutaj wypoczywamy w ciągu dnia czy przyjmujemy gości podczas imprez na świeżym powietrzu. Warto poświęcić odrobinę uwagi jego aranżacji. Odpowiednio urządzony zachwyci zarówno gości, jak i będzie cieszyć samych domowników. 

W naszej galerii możecie zobaczyć piękne pomysły na urządzenie tarasu. Nie są to inspiracje z ciepłych krajów, ale autentyczne zdjęcia pochodzące z domów Polaków. Jak się okazuje, również przestrzeń na świeżym powietrzu w naszym klimacie może być oazą relaksu, w której wypoczniemy przy dobrej książce, energetyzującym śniadaniu, a nawet... w jacuzzi. 

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Robertto, 2017-03-14 16:34:13

    Fajnie wygląda drewniany taras, ale trzeba pamiętać, że lepiej wybrać solidne, azjatyckie drewno, bo dużo dłuzej posłuży i taras będzie po prostu dłużej ładnie wygląda. U nas jest deska www.twojtaras.pl/shop/deski-tarasowe-3/merbau-21x145/ i dobrze zdaje egzamin, jest odporna nawarunki atmosferyczne i na ścieranie, modrzew nie jest aż tak dobry.

POLECAMY W SERWISACH