• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
28 lip 2010 14:13

Plecione, zamyślone, rozmarzone...

Doradzamy jakie meble z plecionek wybrać, oraz jak o nie zadbać, by służyły nam latami

Meble z misternych plecionek budzą nasze szczególne zainteresowanie wiosną i latem. A potem troszkę o nich zapominamy... Doradzamy, by wybrać takie, które nie tylko umilą nam wypoczynek w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, ale jesienią zabierzemy je do domu, by odpoczywać na ich lekkim splocie. 

Fot. Lambert/Willow House
Fot. Lambert/Willow House

 

Fotele z kolekcji Bali (Borek) wyplatane ze sztucznego włókna, są wytrzymałe na wilgoć i czynniki zewnętrze, doskonale sprawdzą się na tarasie, jak i nad basenem. Decolor.

' title=
fot. Decolor

Fotel Ami (proj. Francesco Rota/Paola Lenti) z ręcznie plecionym pokrowcem z włókna Light. Może być używany na zewnątrz. Galeria Wnętrza.

' title=
fot. Galeria Wnętrza

Fotel zewnętrzny Afra (proj. Francesco Rota). Dostępny w wykończeniu Rope, Aquatech – materiały zarezerwowane wyłącznie dla kolekcji Paola Lenti. Zastosowany splot gwarantuje efekt drenażu i krótki czas schnięcia mebla. Galeria Wnętrza.

' title=
fot. Galeria Wnętrza

Rattanowy stół jadalniany, którego lekkość dodatkowo podkreślają kolor biały oraz szklany blat. Doskonale komponuje się z nowoczesnymi krzesłami z plastiku lub włókna szklanego. 90x90x65 cm, cena: ok. 2.400 zł, La Fábrica.

' title=
fot. La Fábrica

Krzesło hiszpańskiej marki Interia Making Spaces z białego, przecieranego rattanu. Posiada wygodne, wysokie oparcie, idealnie sprawdzi się w jadalni przy dużym stole. 47x50x116 cm, cena: ok. 1.000 zł, La Fábrica.

' title=
fot. La Fábrica

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Andrzej, 2011-06-27 22:49:33

    Kupiliśmy z żoną solidne meble ogrodowe z motywem plecionki na osobiście jestem z nich mega zadowolony.

POLECAMY W SERWISACH