Renowacja drewna w ogrodzie. Fot. Bondex

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Renowacja drewna w ogrodzie. Fot. Bondex
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
07 cze 2017 13:10

Renowacja drewna w ogrodzie: zabezpiecz swój taras i meble

Każdy drewniany element, narażony na działanie czynników atmosferycznych, wymaga konserwacji. Niezabezpieczone meble ogrodowe – choć ulubione – z czasem stracą dawny blask i zamiast ozdabiać, będę wyglądały nieestetycznie

Rozwiązaniem problemu jest nowa farba Bondex Renowacja.

Nowość od marki Bondex to najlepsze rozwiązanie do odnowy przedmiotów wykonanych z drewna. Zwykła lakierobejca, ze względu na transparentne wykończenie, nie ukryje niedoskonałości malowanej powierzchni. Nie pozwoli też zmienić koloru z ciemnego na jasny.

Bondex Renowacja – hybrydowa, alkidowo-poliuretanowa farba do zniszczonego drewna – posiada lekko kryjącą powłokę, która maskuje niedoskonałości drewna, zachowując przy tym jego naturalny rysunek. Dzięki aktywnej ochronie biologicznej, powłoka pomalowana farbą Bondex Renowacja jest odporna na działanie grzybów i zmiennych warunków atmosferycznych.

Zobacz także: Pielęgnacja ogrodu: zaplanuj prace na przełom maja i czerwca

Produkt zawiera kompozycję żywic alkidowo-poliuretanowych, które gwarantują długotrwałą odporność powłoki i wysoką przyczepność do podłoża – preparat zapewnia aż 12 lat ochrony drewna. Bondex Renowacja występuje w aż jedenastu modnych kolorach, np. białym, stalowym, miętowym, bordowym czy lawendowym.

Właściwa aplikacja

Farba marki Bondex jest uniwersalna – możemy ją stosować do malowania elementów wewnętrznych i zewnętrznych. Warto zaznaczyć, że korzystanie z produktu jest niezwykle proste. Dzięki temu prace wykonamy samodzielnie, bez wsparcia specjalisty. Wystarczy usunąć wszelkie zanieczyszczenia, oszlifować i odpylić podłoże, a następnie zaaplikować produkt – zawsze zgodnie z kierunkiem słojów drewna. W efekcie, korzystając z dostępnych zasobów, możemy uzyskać świeży efekt i cieszyć się nową odsłoną starych przedmiotów.

Parametry użytkowe:
Sposób nanoszenia: pędzel, wałek
Nanoszenie drugiej warstwy: po 12 h
Schnięcie: 24 h
Wydajność przy jednej warstwie: do 13 m2/l
Liczba warstw: 1–2
Pojemność opakowania: 1; 2,5 l

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH