Mała i średnia sofa w klasycznym czarno-białym zestawieniu z kolekcji Bienvenue marki Ego Paris. Fot. Ego Paris.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Mała i średnia sofa w klasycznym czarno-białym zestawieniu z kolekcji Bienvenue marki Ego Paris. Fot. Ego Paris.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
12 cze 2014 16:35

Wygodna sofa - mebel nie tylko do salonu

Jest wygodna, praktyczna, a przy tym elegancka. Sofa – ukochany meble leniuchów, telemaniaków i książkowych moli, teraz dostępna jest w wersji ogrodowej.

Sofa to tradycyjnie mebel salonowy. Musi więc mieć styl i wygląd. To ona bowiem nadaje wydźwięk aranżacji całego pomieszczenia, określając jego charakter. A że wokół sofy zorganizowana jest również strefa wypoczynku w każdym domu, musi dodatkowo być miękka, duża i wygodna. Na niej bowiem skupia się życie rodzinne i towarzyskie. Tu każdego wieczoru gromadzi się cała familia, tu przyjmujemy znajomych i przyjaciół. Dlaczego więc, choćby na czas wakacji, nie przenieść jej do ogrodu?

Dzięki bogatej ofercie mebli wypoczynkowych dedykowanych na zewnątrz możemy łatwo stworzyć w ogrodzie letni salon. I to taki, jak lubimy najbardziej. Dostępne na rynku wzory zaspokoją zarówno miłośników klasyki, jak i minimalistów. Czyste biele, stonowane szarości czy eleganckie brązy walczą o gusta potencjalnych nabywców, a mnogość form i materiałów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bowiem dopasowana do własnych potrzeb sofa nie tylko pozwoli miło spędzać czas na świeżym powietrzu, ale i zapewni twemu ogrodowi salonowy charakter.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH