Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Mała i średnia sofa w klasycznym czarno-białym zestawieniu z kolekcji Bienvenue marki Ego Paris. Fot. Ego Paris.

Mała i średnia sofa w klasycznym czarno-białym zestawieniu z kolekcji Bienvenue marki Ego Paris. Fot. Ego Paris.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 12 cze 2014 16:35 (aktualizacja: 22 cze 2014 15:02)

Wygodna sofa - mebel nie tylko do salonu

Jest wygodna, praktyczna, a przy tym elegancka. Sofa – ukochany meble leniuchów, telemaniaków i książkowych moli, teraz dostępna jest w wersji ogrodowej.

Sofa to tradycyjnie mebel salonowy. Musi więc mieć styl i wygląd. To ona bowiem nadaje wydźwięk aranżacji całego pomieszczenia, określając jego charakter. A że wokół sofy zorganizowana jest również strefa wypoczynku w każdym domu, musi dodatkowo być miękka, duża i wygodna. Na niej bowiem skupia się życie rodzinne i towarzyskie. Tu każdego wieczoru gromadzi się cała familia, tu przyjmujemy znajomych i przyjaciół. Dlaczego więc, choćby na czas wakacji, nie przenieść jej do ogrodu?

Dzięki bogatej ofercie mebli wypoczynkowych dedykowanych na zewnątrz możemy łatwo stworzyć w ogrodzie letni salon. I to taki, jak lubimy najbardziej. Dostępne na rynku wzory zaspokoją zarówno miłośników klasyki, jak i minimalistów. Czyste biele, stonowane szarości czy eleganckie brązy walczą o gusta potencjalnych nabywców, a mnogość form i materiałów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bowiem dopasowana do własnych potrzeb sofa nie tylko pozwoli miło spędzać czas na świeżym powietrzu, ale i zapewni twemu ogrodowi salonowy charakter.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA