Fotel z kolekcji mebli modułowych Kama marki Ego Paris. Białe, tapicerowane siedzisko zostało osadzone w jasnobrązowej ramie o ciekawym kształcie. Fot. Ego Paris.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Fotel z kolekcji mebli modułowych Kama marki Ego Paris. Białe, tapicerowane siedzisko zostało osadzone w jasnobrązowej ramie o ciekawym kształcie. Fot. Ego Paris.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
04 sie 2014 08:55

Wygodny fotel. Mebel nie tylko do salonu

Jest duży, wygodny i świetnie się prezentuje. Fotel to mebel, który doskonale sprawdzi się także w ogrodzie. Przedstawiamy najpiękniejsze modele dedykowane na zewnątrz.

Fotel to mebel, który zazwyczaj kojarzy nam się z salonem. Duży, wygodny i niezwykle komfortowy jest elementem wyposażenia wnętrz o bardzo reprezentatywnym charakterze. Nie tylko podkreśla osobowość kreowanej przestrzeni, ale często też po prostu nadaje jej ton.

Doskonale też sprawdza się w funkcji wypoczynkowej. Ciekawa lektura, wciągający film czy po prostu filiżanka kawy przy dobrej muzyce odbierane w wygodnym fotelu to gwarancja głębokiego relaksu. Dlaczego więc nie przenieść go do ogrodu? Przeciwwskazań nie ma żadnych. Wręcz przeciwnie. Producenci mebli dedykowanych na zewnątrz zadbali, by w ich ofercie nie zabrakło tak ważnego elementu tradycyjnego zestawu wypoczynkowego. Co więcej zapewnili oni nie tylko rozmaitość kolorów dostępnych modeli, ale także mnogość form, różnorodność faktur oraz niezwykle bogatą gamę materiałów, z których zostały wykonane. Dzięki temu każdy znajdzie fotel odpowiadający jego wizji relaksu. Przedstawiamy najpiękniejsze modele stworzone z myślą o ogrodach.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • mamax4, 2017-03-21 10:03:38

    Świetne propozycje - ciągle szukam swojego ideału...

POLECAMY W SERWISACH