Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fotel z kolekcji mebli modułowych Kama marki Ego Paris. Białe, tapicerowane siedzisko zostało osadzone w jasnobrązowej ramie o ciekawym kształcie. Fot. Ego Paris.

Fotel z kolekcji mebli modułowych Kama marki Ego Paris. Białe, tapicerowane siedzisko zostało osadzone w jasnobrązowej ramie o ciekawym kształcie. Fot. Ego Paris.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 04 sie 2014 08:55 (aktualizacja: 05 sie 2014 10:09)

Wygodny fotel. Mebel nie tylko do salonu

Jest duży, wygodny i świetnie się prezentuje. Fotel to mebel, który doskonale sprawdzi się także w ogrodzie. Przedstawiamy najpiękniejsze modele dedykowane na zewnątrz.

Fotel to mebel, który zazwyczaj kojarzy nam się z salonem. Duży, wygodny i niezwykle komfortowy jest elementem wyposażenia wnętrz o bardzo reprezentatywnym charakterze. Nie tylko podkreśla osobowość kreowanej przestrzeni, ale często też po prostu nadaje jej ton.

Doskonale też sprawdza się w funkcji wypoczynkowej. Ciekawa lektura, wciągający film czy po prostu filiżanka kawy przy dobrej muzyce odbierane w wygodnym fotelu to gwarancja głębokiego relaksu. Dlaczego więc nie przenieść go do ogrodu? Przeciwwskazań nie ma żadnych. Wręcz przeciwnie. Producenci mebli dedykowanych na zewnątrz zadbali, by w ich ofercie nie zabrakło tak ważnego elementu tradycyjnego zestawu wypoczynkowego. Co więcej zapewnili oni nie tylko rozmaitość kolorów dostępnych modeli, ale także mnogość form, różnorodność faktur oraz niezwykle bogatą gamę materiałów, z których zostały wykonane. Dzięki temu każdy znajdzie fotel odpowiadający jego wizji relaksu. Przedstawiamy najpiękniejsze modele stworzone z myślą o ogrodach.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA