Sofa modułowa Conic marki Cane Line zaprojektowana zgodnie z zasadą mniej znaczy więcej - cztery dostępne moduły o różnorodnej głębokości siedzisk dają nieograniczone możliwości kreacji przestrzeni ogrodu czy tarasu. Fot. Cane Line.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Sofa modułowa Conic marki Cane Line zaprojektowana zgodnie z zasadą mniej znaczy więcej - cztery dostępne moduły o różnorodnej głębokości siedzisk dają nieograniczone możliwości kreacji przestrzeni ogrodu czy tarasu. Fot. Cane Line.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
17 lip 2014 15:17

Wypoczynek w ogrodzie. Najpiękniejsze meble modułowe

Meble modułowe, dzięki wielości dostępnych w ofercie poszczególnych elementów pozwalają na stworzenie dopasowanego do indywidualnych potrzeb, a przy tym niepowtarzalnego zestawu wypoczynkowego.

Jeżeli żadne gotowe meble wypoczynkowe nie pasują do Twego ogrodu, a Twój taras jest na tyle niestandardowy, że kupno na niego typowej sofy z fotelem graniczy z cudem - postaw na meble modułowe. To rozwiązanie zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta i potrzeby.

Meble modułowe - czyli jakie?

Meble modułowe, jak sama nazwa wskazuje, składają się z pojedynczych elementów, które każdy może łączyć według uznania. Dzięki dużej ilości dostępnych w ofercie producentów poszczególnych modułów, każdy może stworzyć meble wypoczynkowe w pełni dopasowane do własnych potrzeb. W zależności od wielkości naszego tarasu czy innego miejsca, gdzie chcemy stworzyć idealny kącik wypoczynkowy, możemy kupić taką ilość modułów, jak się tu zmieści. Szczególnie ważne wydaje się to przy dużych przestrzeniach, gdzie zwykła sofa ogrodowa po prostu się gubi.

Prosty montaż to podstawa

Także ich montaż i dopasowanie względem siebie zależy tylko i wyłącznie od naszych potrzeb. Możemy dowolnie konfigurować ilość siedzisk, ich układ względem siebie, a także dodać więcej niż jeden element narożny. Poza tym, dzięki prostemu montażowi poszczególnych modułów jesteśmy w stanie co roku zmieniać układ naszego wypoczynku. Sprawia to, iż właściwie możemy stworzyć zestaw wypoczynkowy dosłownie uszyty na miarę.

Gdy liczy się wzór

Poza oczywistymi walorami praktycznymi, meble te przyciągają także swą estetyką. Wykonane z najwyższej jakości materiałów dorównują meblom salonowym. Ich producenci, podążając za najnowszymi trendami światowego designu, niezwykle dbają o ich modny wygląd. Utrzymane w modnych bielach czy szarościach czynią ogród miejscem niepowtarzalnym.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH