Wyrywacz do chwastów marki Fiskars. Fot. Fiskars.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Wyrywacz do chwastów marki Fiskars. Fot. Fiskars.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Fiskars
04 kwi 2014 09:38

Dla niektórych piękne dla innych uciążliwe – chwasty, czyli zmora w naszym ogródku!

Jak pozbyć się niechcianych chwastów i zadbać o nieskazitelny trawnik w naszym ogrodzie? Z pomocą przychodzi innowacyjne urządzenie do wyrywania chwastów marki Fiskars.

Gdy w okresie wiosennym wyjedziemy poza miasto i spojrzymy na przepiękne pola ozdobione czerwonymi makami czy niebieskimi chabrami na pewno nie przyjdzie nam do głowy, że patrzymy na pole pełne chwastów. Ale tak właśnie jest. Wiele z gatunków znanych nam pod postacią pięknych kolorowych kwiatów to właśnie uciążliwe chwasty. I nawet jeśli czasami ulegamy urokowi popularnych mleczy, maków czy chabrów to i tak marzymy o nieskazitelnej zieleni przydomowego trawnika.

Sposobów na pozbycie się niechcianych chwastów np. mleczy jest wiele jednak najbardziej ekologiczne rozwiązanie to zwyczajne wyrwanie ich razem z korzeniem. Niestety, to z pozoru łatwe zajęcie jest wyjątkowo męczącym i uciążliwym. Mleczy nie wyrywa się wcale łatwo, ponieważ ich korzenie zwykle są bardzo długie.

Idealnym rozwiązaniem może okazać się wyrywacz do chwastów firmy Fiskars. To innowacyjne urządzenie wyposażone jest w długie, ostre, stalowe pazurki, które po wbiciu w ziemię wyrywają chwast razem z korzeniami – w ten sposób bez użycia siły pozbywamy się całej rośliny. Łatwy sposób opróżniania urządzenia umożliwia wyrzucanie mlecza bezpośrednio do pojemnika. To nowatorskie narzędzie nie tylko ułatwia pielęgnację trawnika – dba też o nasze zdrowie, ponieważ podczas pacy nie obciążamy kręgosłupa!

Orientacyjna cena detaliczna ok. 165 zł.

Producent: Fiskars.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH