Taras, balkon czy ogród możemy oświetlić za pomocą kolorowych, dekoracyjnych lampionów. Fot. Tchibo.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Taras, balkon czy ogród możemy oświetlić za pomocą kolorowych, dekoracyjnych lampionów. Fot. Tchibo.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 maj 2016 07:45

Garden party. Kolorowe dekoracje ogrodu

Piękna pogoda za oknem  sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Zobaczcie kolorowe dekoracje, które pomogą zaaranżować przestrzeń ogrodu.

Spotkanie w ogrodzie to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu. Ogród, przestronny taras to idealne miejsce na rodzinne spotkania, czy organizację przyjęcia. Już na początku wakacyjnego sezonu warto zadbać o kolorowe dodatki, akcesoria, które pomogą nam w ciekawy sposób zaaranżować przydomową przestrzeń.

Organizując przyjęcie w ogrodzie zadbajmy o wygodne miejsce dla każdego, odpowiednią zastawę, kolorowe dodatki. Miski, talerze, kubki w kolorowych odcieniach dobrze komponują się z ferią barw panująca w ogrodzie. W ogrodzie dobrze sprawdzą się plastikowe naczynia, które doskonale nadają się także na piknik.

Przygotowując nasz ogrodu do wakacyjnego sezonu nie zapominajmy o tkaninach. Kolorowe obrusy, poduszki dekoracyjne wizualnie ocieplą aranżowaną przestrzeń. Podczas długi, nieco chłodniejszych wieczorów przydadzą się koce, pledy którymi możemy się okryć.

W ogrodzie nie możemy zapomnieć o oświetleniu. Dobrze sprawdzą się dekoracyjne lampiony, małe latarenki, lampki solarne, które delikatnie rozświetlą ogród. Rozproszone światło doda przydomowej przestrzeni charakteru. Pamiętajmy o dokładnym oświetleniu ścieżek i schodów, tak aby poruszanie po ogrodzie było bezpieczne.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH