Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Subtelne kolory i smukłe wzory zastawy stołowej Joyce z najnowszej kolekcji marki Green Gate uczynią każde przyjęcie idealnym. Zdjęcie Green Gate/Wonderhome.pl odnajdziecie także na okładce najnowszego magazynu Dobrze Mieszkaj - już w sprzedaży.

Subtelne kolory i smukłe wzory zastawy stołowej Joyce z najnowszej kolekcji marki Green Gate uczynią każde przyjęcie idealnym. Zdjęcie Green Gate/Wonderhome.pl odnajdziecie także na okładce najnowszego magazynu Dobrze Mieszkaj - już w sprzedaży.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 26 cze 2014 13:17 (aktualizacja: 29 cze 2014 14:20)

Garden party w stylu retro. Dekorujemy stół krok po kroku

Długo oczekiwane wakacje tuż, tuż. Pewnie niektórzy planują wyjazdy, inni pozostaną w swoich domach, by cieszyć się chwilą swobody oraz radością z towarzyskich spotkań czy to przy stole w jadalni, czy tym na łonie natury. Dla wszystkich tych, którzy planują wakacyjne przyjęcia na powietrzu, podpowiadamy jak krok po krok udekorować stół w ogrodzie.

W otoczeniu pięknej, soczystej zieleni stoi suto zastawiony stół z ozdobnym, kwiecistym wiankiem na centralnym, honorowym miejscu. Taka niebanalna ozdoba, dzięki swej urodzie i oryginalności, śmiało może konkurować ze świeżymi kwiatami. 

Nad stołem wiszą szklane lampiony zamocowane na żyłkach, poruszające się przy delikatnym wietrze. Małe świeczki we wnętrzu nie gasną, wprowadzając romantyczny klimat. W tle ozdobne lampiony, wianki, donice z barwnymi hiacyntami. Szafirki i bluszcz w małych zielonych buteleczkach i na talerzach w towarzystwie papierowych, przypominających te z tkanych serwetek. Wszystko co tylko nas otacza, można wykorzystać do oryginalnych, miniaturowych dekoracji. Na krzesłach powieszone, luźno powiewające karteczki z imionami naszych gości, udekorowane świeżo ściętym bluszczem z ogródka.

Z pewnością efekty Waszych starań ucieszą oko gości. Satysfakcja gwarantowana. Zachęcamy wszystkich do celebrowania towarzyskich spotkań przy pięknie udekorowanych stołach, najlepiej w otoczeniu natury.

Autorki tekstu i niezwykłych aranżacji nie tylko ogrodowych stołów: Monika i Kasia ze sklepu Tendom.pl

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA