Zbieraczka do owoców. Fot. Gardena

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Zbieraczka do owoców. Fot. Gardena
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
09 sie 2017 08:36

Lato w ogrodzie. Wygodne narzędzia do zbierania owoców

Wraz z nadejściem lata rozpoczął się również sezon zbierania owoców z drzew. Te, które nie rosną dostatecznie nisko można zerwać przy pomocy specjalnych urządzeń ogrodowych.

Dla wygodnickich

Dzięki Gardena nie musimy już czekać na opad owoców ani wspinać się po drabinie. Combisystem - zrywaczka do owoców zapewni nam bezproblemowe zbieranie owoców. Owoce odcięte za pomocą ostrza wykonanego z nierdzewnej stali szlachetnej możemy w optymalny sposób zbierać do bawełnianego worka. Nie musimy się przejmować jego zabrudzeniem, ponieważ materiał nadaje się do prania. Zrywaczka wyposażona jest w teleskopowy trzonek, który umożliwia zrywanie bez użycia drabiny, a bezstopniowo regulowane złącze gwarantuje pełną regulację kąta pracy.

Bez schylania się

Gardena wprowadziła na rynek zbieraczkę do owoców, która umożliwia zbieranie opadłych z drzew owoców, bez konieczności schylania się. Bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób mających problemy z plecami lub kolanami. Zbieraczka jest kompatybilna z trzonkami Gardena combisystem. Dzięki elastycznym plastikowym rozpórkom możliwe jest zbieranie owoców o wielkości od 4 do 9 cm. Nie ma znaczenia, czy zbiera się orzechy włoskie, czy jabłka – wystarczy najechać na nie obrotowym koszem i już wpadają do środka.

Więcej informacji o otoczeniu domu szukaj TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH