Go Anywhere i grilluj. Fot. Weber

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Go Anywhere i grilluj. Fot. Weber
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
18 lip 2017 13:11

Letni piknik - zabierz w plener przenośny grill

Na bliższe i dalsze wyprawy przydaje się grill, który można zabrać ze sobą wszędzie i w prosty sposób rozstawić tam, gdzie będziemy chcieli.

Przenośny grill Weber Go-Anywhere możemy wziąć ze sobą na każdą wyprawę. Niewielki rozmiar, lekka konstrukcja i foremny, prostokątny kształt sprawiają, że ten sprzęt z łatwością zapakujemy i przewieziemy nie tylko samochodem, pociągiem, lecz w razie potrzeby także motocyklem, a nawet rowerem. Składane nóżki stabilizujące grilla podczas użytkowania, w trakcie transportu blokują pokrywę i chronią boki przed uszkodzeniami.

Grill Weber Go-Anywhere został zaprojektowany z myślą o osobach, które lubią być mobilne i jednocześnie chcą zachować możliwość kulinarnej przygody na powietrzu. Pikniki, campingi, pola namiotowe, dzikie plaże i przystanie jachtowe to naturalne miejsca dla tego sprzętu – zauważa Kacper Salzman, grillmaster marki Weber.

Węglowy lub gazowy

Model jest dostępny w wersji węglowej, ale także w bardzo wygodnym wariancie gazowym. W tym drugim przypadku nie musimy troszczyć się o brykiet i komin do rozpalania, wystarczy zabrać ze sobą specjalny nabój gazowy, który zapewnia komfortowe grillowanie nawet przez 4 godziny.

Uchwyt w pokrywie grilla został wykonany z odpornego na działanie wysokiej temperatury tworzywa sztucznego i posiada dodatkową osłonę, więc możemy grillować bez ryzyka oparzeń. Dzięki wysokiej jakości wykonania i powłoce z emalii porcelanowej na pokrywie, misie i ruszcie, grill ten jest niezawodny, a właśnie taki powinien być sprzęt, który zbieramy ze sobą na wyjazd.

Mimo kompaktowego rozmiaru, po rozstawieniu grilla na ruszcie zmieści się kilka szaszłyków, kotletów czy kawałków kurczaka. Jeśli wszystko dobrze rozplanujemy, sprawnie przygotujemy ciepłe przekąski nawet dla 4 osób – dodaje grillmaster marki Weber.

Wypróbuj także przepisy na danie z grilla: wegetariańskie oraz kuchni świata.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH