Produkty marki wymagają dodatkowego montażu – są gotowe do działania od razu po wyjęciu z opakowania. Fot. Bosch

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Produkty marki wymagają dodatkowego montażu – są gotowe do działania od razu po wyjęciu z opakowania. Fot. Bosch
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
26 kwi 2016 12:13

Myjki wysokociśnieniowe: jaką kupić?

Myjki ciśnieniowe sprawdzą się w domu i na działce. Zobacz szeroki asortyment produktów, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Produkty marki Bosch nie wymagają dodatkowego montażu – są gotowe do działania od razu po wyjęciu z opakowania! Myjki są bardzo łatwe w obsłudze. Wśród użytkowników są osoby młode, jak i starsze, w tym mieszkańcy bloków w dużych miastach, którzy nie mają doświadczenia w korzystaniu ze sprzętów ogrodniczych. Łatwość zastosowania myjek zapewnia również poręczna i ergonomiczna budowa. Imponującą mobilność gwarantują wytrzymałe koła, łatwo składany uchwyt oraz osprzęt przechowywany bezpośrednio na narzędziu.

Skuteczne w czyszczeniu

Za efektywne czyszczenie odpowiada dysza 3-w-1, które sprawdza się w przypadku mycia różnorodnych powierzchni, m.in. drewna, plastiku, betonu, płytek i wielu, wielu innych. Wysokie ciśnienie pomoże w wyczyszczeniu nawet najbardziej zastałego brudu. Wiele modeli zostało wyposażonych w dodatkowy osprzęt przeznaczony m.in. do mycia samochodów (myjka wysokociśnieniowa AQT 35‑12 Car set marki Bosch) czy np. czyszczenia tarasów (myjka wysokociśnieniowa AQT 37–13 marki Bosch).

Rewolucja w jakości

Myjki wyróżniają się doskonałą jakością – niezależnie od stopnia zużycia. Potwierdzeniem najwyższej klasy produktów jest solidna, w pełni metalowa pompa, która zapewnia najwyższą wydajność oraz maksymalną żywotność pomimo wysokich ciśnień pracy. Wszystkie myjki wysokociśnieniowe objęte są 3-letnią gwarancją.

3 myjki firmy Bosch: AQT 33-11, AQT 42-13 i AQT 45-14X otrzymały nagrodę IF Design Award 2015. Tytuł ten przyznawany jest od ponad 60 lat przez niemiecką organizację iF Design Award 2015 i uznaje się go za jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa na świecie. Nagrodę otrzymują produkty, w których doskonała jakość idzie w parze z funkcjonalnością i wyjątkowym designem. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH