Zobacz galerię [21 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
05 marz 2014 05:13

Narzędzia ogrodowe. 20 propozycji, jak przechowywać

Bez względu na to, czy twój ogród, to wielohektarowa posesja, czy kilka skrzynek na balkonie, będziesz potrzebował miejsca na przechowywanie narzędzi niezbędnych do pielęgnacji roślin.

Na balkonie

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania zdecyduj się na wygodną torbę narzędziową, którą możesz ukryć w jednej z domowych szafek. Na balkonowej ścianie zawieś praktyczny wieszak na podstawowe przybory, będziesz miał je zawsze pod ręką!

W ogrodzie

Posiadaczom niewielkich ogrodów proponujemy skrzynki, które z powodzeniem możesz trzymać na zewnątrz lub stojaki, które zmieścisz w garażu bądź kotłowni. Jeśli dysponujesz większą przestrzenią w garażu, możesz stworzyć zabudowę pod wymiar z dokładnie zaplanowanymi półkami i haczykami na narzędzia.

Na dużej posesji

Właściciele dużych powierzchni zielonych często wyposażeni są w kosiarki z napędem lub wielofunkcyjne traktorki ogrodowe. Na taki sprzęt trzeba odpowiednio więcej miejsca. Tu sprawdzą się altany, w których z pewnością schowasz wszystkie akcesoria ogrodowe. 

Mały czy duży ogród bez odpowiedniej pielęgnacji nie zachowają pięknego wyglądu. Miejsce na narzędzia, w którym zachowasz porządek, będzie dodatkową miłą motywacją do prac na świeżym powietrzu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH