Fot. Sears

Zobacz galerię [22 zdjęć]

Fot. Sears
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
16 marz 2014 05:51

Parasole do ogrodu. Relaks na powietrzu

Parasole ogrodowe nie tylko chronią przed nadmiernym oświetleniem słonecznym, ale i pięknie podkreślają wyznaczone miejsce relaksu.

Nadejście wiosny sprawia, że chętniej opuszczamy mury domu i więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Po zimnym okresie wynosimy stoliki i krzesła, by móc cieszyć się piękną aurą podczas spożywania wspólnych posiłków lub delektowania się ulubionym napojem. W takim miejscu zdecydowanie przyda się parasol ogrodowy, który zacieni i sprawi, że będziemy czuć się bardziej komfortowo.

Uchroni nas przed przegrzaniem a także drobnym, wiosennym deszczem. Parasol może mieć samodzielną konstrukcję, być umiejscowiony w specjalnym otworze blatu stołu lub niekiedy montowany jest do elewacji budynku. Najczęściej wykonywany z tworzyw ochraniających przed promieniami słonecznymi oraz odpornych na przemakanie. 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • monika5, 2014-04-11 11:11:45

    Ostatnio jestem na etapie kupna mebli ogrodowych. Wszystko urządzam raczej w nowoczesnym stylu, dlatego w ogrodzie też chciałabym mieć takie meble. Parasol do ogródka to dobry pomysł, na zdjęciach powyżej dużo fajnych przykładów.
  • Karola, 2014-03-27 10:18:29

    Ciekawe przykłady nietypowych parasoli. Sama szukam inspiracji, bo w tym roku chcę kupić parasol, który będzie pasował do moich mebli ogrodowych. Będę się za takim rozglądać. Pozdrawiam

POLECAMY W SERWISACH