Naczynia i akcesoria piknikowe. Fot. Koziol / rossi.pl

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Naczynia i akcesoria piknikowe. Fot. Koziol / rossi.pl
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
11 lip 2017 08:58

Piknik w ogrodzie - piękne naczynia i akcesoria

Letnia aura sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Piknik w ogrodzie czy grill na tarasie to doskonały pretekst, by wyjść z domu i dobrze się bawić na łonie natury. A przy okazji zjeść coś pysznego.

Gdy wybieramy się na piknik, wycieczkę lub biwak potrzebne produkty spożywcze oraz inne przedmioty można ze sobą zabrać w wygodnym koszu. Jeśli wybieramy się na dłuższą przejażdżkę rowerową warto zabrać ze sobą rowerowy kosz piknikowy, a do niego, zapakować wszystko to, co dedykowane jest beztroskiemu piknikowaniu – zestaw sztućców, talerze, szklanki - najlepiej sprawdzą się te melaminy. W sam raz dla czterech osób będzie wiklinowy kosz piknikowy, który ma wygodną rączkę, a w jego wnętrzu znajduje się potrzebne wyposażenie.

Jedną z idealnych na lato aktywności jest grillowanie, zatem jego miłośnikom przyda się zestaw akcesoriów, z którym grillowanie na świeżym powietrzu będzie jeszcze łatwiejsze i jeszcze przyjemniejsze. Nie zapominajcie również o tekstyliach: obrusie, na którym rozłożycie piknik oraz kocu, który otuli Was w chłodne wieczory.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH