Fot. Kärcher

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Kärcher
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
17 paź 2016 09:20

Porządki w domu i ogrodzie. Postaw na dobry odkurzacz

Odkurzacze na sucho i mokro WD marki Kärcher to wydajne, niezawodne maszyny, które sprawdzą się w porządkach w domu, garażu, ogrodzie czy przydomowym warsztacie. Mogą one zbierać zarówno suche jak i mokre zanieczyszczenia oraz wodę.

Istnieje pięć klas odkurzaczy WD. Każda z nich charakteryzuje się innym wyposażeniem jak również inną specjalizacją. Wszystkie są ekstremalnie skuteczne i ergonomiczne – to je łączy. A czym się różnią?

WD 2 – kompaktowe, praktyczne i na każdą kieszeń

WD 2 to najniższa z klas odkurzaczy WD. Nie oznacza to jednak, że nie są to urządzenia dobre, godne polecania i skuteczne. Przeciwnie. Sprawdzają się one zarówno w domu jak i w jego otoczeniu. Odkurzacz WD 2 sprawdzi się zarówno w garażu jak i przydomowym warsztacie.

Jego zaletą są kompaktowe wymiary, niewielki ciężar (4,5 kg), wielofunkcyjność i wyjątkowo korzystna cena w stosunku do jakości. To wszystko czyni go odkurzaczem dla każdego. Odkurzacz jest wygodny w obsłudze, dzięki zaczepom na zderzaku, które umożliwiają szybkie i wygodne odstawianie ssawki podczas krótkich przerw w pracy. W standardzie odkurzacz jest wyposażony w pojemny 12 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wykonany z tworzywa sztucznego i wąż ssący o długości 1,9 m.

Całe wyposażenie możemy bez kłopotu przechowywać na obudowie urządzenia, dzięki czemu nie ryzykujemy, że jakaś dysza gdzieś nam się zawieruszy. W wyposażeniu odkurzacza znajdują się: ssawka uniwersalna, Clips oraz papierowa torebka filtracyjna.

WD 3 – pomocnik majsterkowicza

WD 3 to klasa średnia odkurzaczy na sucho i mokro marki Kärcher. Są one wyjątkowo skuteczne i wydajne. W tej klasie znajduje się wyjątkowy odkurzacz dedykowany wszystkim domowym majsterkowiczom. WD 3 P Workshop to niezastąpiony pomocnik w każdym przydomowym warsztacie. Na co dzień może on być używany jako zwykły odkurzacz domowy na sucho i mokro.

Odkurzacz doskonale sprawdza się w sprawnym usuwaniu zanieczyszczeń po piłowaniu, cięciu, wierceniu czy szlifowaniu oraz w trakcie prowadzenia tych prac. W wyposażeniu odkurzacza jest zestaw akcesoriów do odkurzania w warsztacie, czyli: zestaw do podłączenia elektronarzędzi, ssawka szczelinowa, papierowa torebka filtracyjna, ssawka szczotkowa.

Posiada aktywne gniazdo do podłączania elektronarzędzi, które umożliwia odsysanie zabrudzeń powstających podczas pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach. Odkurzanie odbywa się więc bez rozprzestrzeniania kurzu. Dodatkowa funkcja wydmuchu jest przydatna kiedy nie chcemy zbierać śmieci do zbiornika. Oznacza to łatwe usuwanie zanieczyszczeń ze stołu warsztatowego.

WD 4 - idealny do czyszczenia auta

WD 4 to kolejna z klas wydajnych odkurzaczy WD marki Kärcher. W tej klasie znajduje się wyjątkowy, specjalnie wyposażony odkurzacz, który służy do porządków w aucie. WD 4 Car to urządzenie, które kompleksowo zadba o czystość każdego samochodu.

Liczne akcesoria, w które odkurzacz jest wyposażony będziemy mogli bezpiecznie i wygodnie przechowywać na obudowie urządzenia, tym samym nie ryzykując, że gdzieś nam się zawieruszą. A są to: ssawka do odkurzania dużych powierzchni, długa ssawka szczelinowa, ssawka samochodowa, ssawki szczotkowe. Zbiornik na zanieczyszczenia bardzo łatwo się otwiera i zamyka, co usprawnia pracę.

Jest to maszyna bardzo mobilna, dzięki czemu świetnie sprawdza się właśnie w czyszczeniu samochodu. Dzięki będącym w zestawie dyszom i ssawkom sprawnie wyczyścimy wszystkie elementy samochodu, takie jak: bagażnik, deskę rozdzielczą, dywaniki, fotele, przestrzenie między fotelami. To wszechstronny odkurzacz, dlatego sprawdzi się również w usuwaniu zwykłych zanieczyszczeń i to zarówno suchych jak i mokrych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH