Ręczna kosiarka bębnowa 400 jest bardzo cicha i lekka podczas pchania. Fot. Gardena

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Ręczna kosiarka bębnowa 400 jest bardzo cicha i lekka podczas pchania. Fot. Gardena
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
21 kwi 2016 13:10

Porządki w ogrodzie: radzimy jak wybrać kosiarkę

Wiosna to czas gruntownych porządków w ogrodzie. Warto wykorzystać ten moment na zakup odpowiedniej kosiarki. Zobaczcie, jaki typ kosiarki wybrać.

Wiosna to czas uporządkowania ogrodów po sezonie zimowym. Grabimy liście, przycinamy krzewy i kosimy trawniki. Ta ostatnia czynność jest kluczowa, aby zachować ogród w dobrej formie. Jednak żeby tego dokonać powinniśmy wybrać odpowiednią kosiarkę. Wtedy zadajemy sobie pytanie - jaki model wybrać?

Kosiarka elektryczna

Kosiarki elektryczne są proste w obsłudze, co może być świetną alternatywą dla początkujących ogrodników. Ponadto są ciche, lekkie i bardzo wydajne. W małym ogródku bez problemu skosimy powierzchnię przy pomocy elektrycznej kosiarki. Nie będzie to wymagało od nas dużego nakładu pracy. W porównaniu do kosiarek spalinowych są tańsze i co najważniejsze przyjazne dla środowiska. Kosiarka elektryczna będzie idealna do uporządkowania ogrodu o powierzchni 400-500 m2.

Kosiarka bębnowa

Kosiarki bębnowe podobnie jak elektryczne mogą się znaleźć w wyposażeniu zarówno początkujących ogrodników, jak i profesjonalistów. Są bardzo ciche, lekkie do prowadzenia i ekologiczne. Kosiarki te wyposażone są w nożyce tnące gwarantujące precyzyjne cięcie, co daje efekt idealnie utrzymanego trawnika. Dzięki ergonomicznie ukształtowanej rączce z dodatkowym uchwytem, z łatwością możemy przenosić kosiarkę z jednego miejsca ogrodu do drugiego. Ręczna kosiarka bębnowa będzie idealnym rozwiązaniem do ogrodów o powierzchni 200 m2.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH