Podczas wiosennych porządków wokół domu, w ogrodzie czy na działce niezastąpionym pomocnikiem jest woda pod ciśnieniem. Myjka ciśnieniowa Husqvarna PW 350. Fot. Husqvarna

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Podczas wiosennych porządków wokół domu, w ogrodzie czy na działce niezastąpionym pomocnikiem jest woda pod ciśnieniem. Myjka ciśnieniowa Husqvarna PW 350. Fot. Husqvarna
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
16 kwi 2018 17:45

Porządki wokół domu: zalety myjki wysokociśnieniowej

Podczas wiosennych porządków wokół domu, w ogrodzie czy na działce niezastąpionym pomocnikiem jest woda pod ciśnieniem.

Alejki, podjazdy, ogrodzenia, meble ogrodowe, elewacje, auta, rowery i motocykle – nowe myjki ciśnieniowe Husqvarna wraz z odpowiednimi akcesoriami skutecznie poradzą sobie z ich czyszczeniem dając satysfakcję z wykonanej pracy. Zużywają o 80% wody mniej w porównaniu z tradycyjnym wężem ogrodowym wykorzystywanym do tych samych prac.

Jak wybrać model myjki idealny do swoich potrzeb? Wybór konkretnego modelu uzależniony jest od tego, jakie zadania chcemy postawić przed maszyną. Aby mieć satysfakcję z użytkowania maszyny przez długie lata warto podejmując decyzję o zakupie uwzględnić trzy podstawowe elementy:

- rodzaj wykonywanych zadań
- częstotliwość użytkowania
- wielkość powierzchni do czyszczenia.

Husqvarna w swojej ofercie posiada cztery rodzaje myjek - od najbardziej kompaktowych przeznaczonych do podstawowych zadań i sporadycznego użytkowania (seria 100), poprzez uniwersalne myjki, doskonałe do większości prac wokół domu (seria 200) aż po duże myjki do wymagających zadań (seria 300 i 400).

Zobacz także: Piękny, nowoczesny dom: zobacz projekt i wnętrza

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH