Zobacz galerię [2 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
19 lut 2016 13:50

Smartfon ochroni cię przed złodziejem

Co zrobić, by urlop lub inny wyjazd był wolny od troski o nasze cztery kąty, które w tym okresie mogą być narażone na włamania i kradzieże? Wystarczy mieć smartfona lub inne urządzenie z systemem Android.

Urządzenie Domophone współpracuje z urządzeniami mobilnymi dzięki aplikacji, co pozwala nie tylko monitorować, to co się dzieje w otoczeniu naszego domostwa, ale również umożliwia prowadzenie rozmów z gośćmi, którzy nas odwiedzili, nagrywanie obrazu i sterowanie bramą wjazdową z każdego miejsca na świecie.

Jak działa urządzenie, dzięki któremu dowiesz się kto przychodzi, nawet jeśli nie ma cię w domu? W bardzo prosty sposób - aplikacja zainstalowana na naszym telefonie pozwala, aby videodomofon zamontowany na furtce połączył się z naszym smartfonem lub tabletem. Aplikacja uruchomia się w momencie, kiedy ktoś dzwoni do naszych drzwi, po czym na naszym telefonie wyświetla się obraz z kamery. Możemy wówczas porozmawiać z gościem, a także wpuścić go na terenie posesji, dzięki funkcji sterowania zamkiem bramy wjazdowej.

Jeśli w danym momencie nie możemy odebrać połączenia, jedna z funkcji narzędzia pozwoli nagrać obraz z kamery. Urządzenie zarejestruje aż 100 nagrań i 500 zdjęć. Możliwa jest także instalacja aplikacji na kilku telefonach, dzięki czemu wszyscy domownicy będą mogli swobodnie odbierać połączenia z domem.ę

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH