Fot. Thediyvillage

Zobacz galerię [22 zdjęć]

Autor: Justyna Majkowska
16 kwi 2014 12:44

Święta w ogrodzie. Udekoruj dom i jego otoczenie

Nie tylko świąteczny stół może być wyposażony w piękne aranżacje świąteczne. Zadbaj również o przestrzeń zewnętrzną domu, by nastrój Świąt wprowadzić już na wejściu.

Przygotowując się do świątecznego czasu sprzątasz, planujesz potrawy, zapraszasz najbliższych. Chcesz ich przyjąć jak najlepiej dlatego dbasz o wizerunek swojego domu. Zastawiony stół wypełniają dekoracje z motywami zajączków, baranków, kolorowych pisanek. Zielonym akcentem są wierzbowe gałązki, łodygi borówki, pięknie kwitnące żonkile czy wreszcie nieodzowna rzeżucha. Dzięki ozdobom pomieszczenia stają się niepowtarzalne na skalę całego roku.

A co z otoczeniem domu? Warto zadbać o to, by już na wejściu goście poczuli wyjątkowy, świąteczny nastrój. Możesz udekorować ogrodzenie stawiając zabawne figurki, zawiesić stroik ze świeżych roślin na drzwiach zewnętrznych lub ustawić kilka dekoracyjnych świeczek i pisanek na werandzie lub ganku. Wieczorem, jeśli dodasz do tego odrobinę nastrojowego oświetlenia sprawisz, że klimat świąt przedłuży się do późnych godzin wieczornych. Życzymy spokojnych Świąt w pięknym otoczeniu!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH