• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
04 cze 2009 10:24

Z arsenałem na piknik

Przed wyprawą na piknik czy przejażdżką rowerową za miasto, warto odpowiednio się uzbroić. Zabieramy ze sobą przede wszystkim przedmioty zaprojektowane z humorem, kolorowe, niczym zabawki z piaskownicy.

Szklanki Swing o wygiętej linii i w kolorach tęczy. Poswingujemy? Cena: ok. 9,50 euro, Leonardo.

Leonardo
fot. Leonardo

Zestaw stalowych pojemników Tin Family (proj. Jasper Morrison) ułatwi wygodny transport smakołyków na wybrane miejsce pikniku. Cena: ok. 365 zł, Alessi.

Alessi pojemniki
fot. Alessi

Kosz piknikowy to już „poważna inwestycja”. Mając go w posiadaniu, co niedzielę będziemy mięli ochotę go napełnić i ruszyć w drogę. Cena: ok. 300 zł, BBM Decor.

BBM Decor kufer
fot. BBM Decor

Torba BEETLE (Projekt. Katarzyna Pokszan) z wełnianego filcu, z pakownym bawełnianym workiem w środku, Boogie Design.

Boogie Design torba
fot. Boogie Design

Holenderska torba (HANDED BY) na bagażnik rowerowy to uroczy gadżet. Nieodzowna podczas wypraw za miasto. Cena: ok. 310 zł, Glamstore.

Glamstore torba
fot. Glamstore

Koc Crime Scene (Wanted) z aplikacją „miejsce zbrodni” – trochę czarnego humoru, w wydaniu miękkim i przytulnym. Można go zwinąć w rulonik i zabrać ze sobą wszędzie. Cena: ok. 50 zł (150 x 130 cm), Fnak.pl

Fnak.pl koc
fot. Fnak.pl

Pojemniki na papierowe kubeczki i talerzyki Mediterraneo (proj. E. Silvestris), stworzą znakomitą oprawą dla majowego wypoczynku na łonie natury. Cena: podstawka na kubeczki – ok. 304 zł, na talerzyki – ok. 249 zł, Alessi.

Alessi pojemnik
fot. Alessi

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH