Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Ecoentrepreneur.

Fot. Ecoentrepreneur.
  • Autor: Justyna Majkowska
  • 16 maj 2014 10:16 (aktualizacja: 18 maj 2014 09:39)

Zrób to sam! 30 pomysłów na dekoracje ogrodowe

Szukasz oryginalnych rozwiązań by sprawić, że otoczenie domu będzie unikatowe? Prezentujemy galerię przedmiotów z zakresu tzw. Handmade

Na rynku dostępna jest niezwykle bogata oferta wyposażenia i dekoracji, które możesz zastosować w swoim ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Wystarczy odwiedzić odpowiedni sklep branżowy, by nabyć odpowiedni przedmiot. Często bywa tak, że poszukując czegoś wyjątkowego natykamy na wiele przeszkód. Albo jest to bariera finansowa, albo po prostu brak odpowiedniego artykułu, który spełniłby nasze oczekiwania.

A może wystarczy poszperać w zasobach piwnicy, czy poddasza, odnaleźć dawno nieużywany przedmiot i nadać mu nową formę i przeznaczenie? Z pewnością w ten sposób stworzymy coś niepowtarzalnego, a przy okazji będziemy mieć ogromną satysfakcję z przedmiotu własnoręcznie wykonanego. Wystarczy odrobinę chęci i fantazji, by wyposażyć swój ogród w nietuzinkową lampę, stolik czy donicę. Prezentujemy galerię, która być może stanie się inspiracją do własnych dokonań twórczych.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA