Deski tarasowe z drewna bambusowego. Fot. WildWood

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Deski tarasowe z drewna bambusowego. Fot. WildWood
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
25 lip 2017 10:04

Deski tarasowe z bambusa - piękne i trwałe

Gdy lato jest w pełni, do szczęścia może brakować już tylko jednego – tarasu, na którym można się tym latem cieszyć.

Jakość w wytrzymałości

Sekret doskonałej jakości desek tarasowych WildWood WPC tkwi w połączeniu nieprzeciętnie wytrzymałego drewna bambusowego z nowoczesną technologią polimerową. W wyniku unikalnego stopu tych dwóch tworzyw deski WildWood WPC zyskują jedne z najlepszych parametrów na rynku. Są one wodoodporne (poziom absorpcji wody – 0,9%) i wyjątkowo trwałe.

Czytaj także: Taras w ogrodzie: tak modnie go urządzisz

Dzięki zmodyfikowanej powłoce z plastiku nie są w stanie ich uszkodzić trudne warunki atmosferyczne (temperatury od -40 do +60 st. C), owady ani grzyby. Są antypoślizgowe, nie butwieją, nie pęcznieją i są trudnopalne. Gołym stopom domowników zaś nie grożą drzazgi, ponieważ z jednolitego materiału desek WildWood się one nie oddzielają.

Prosto, łatwo, ekologicznie!

To jednak nie koniec zalet, jakimi odznaczają się deski WildWood WPC. Dzięki zaawansowanej technologii, w której są wytwarzane, nie wymagają konserwacji ani odnawiania po okresie zimowym. Także montaż został tu maksymalnie uproszczony – 1 m2 tarasu kładzie się w zaledwie 10 minut! Ważną sprawą, obok której nie sposób dziś przejść obojętnie, jest również oddziaływanie na środowisko. W przypadku desek WildWood WPC mamy do czynienia z przyjaznymi środowisku technologiami, m.in. stosujemy wyłącznie włókna bambusowe pochodzące z elementów niewykorzystanych w produkcji stolarskiej.

Klasycznie i nieprzeciętnie solidnie

Deski tarasowe WildWood WPC dzielą się na dwa rodzaje: Classic i Solid. Deski Classic wykonane w opisywanej dotychczas technologii charakteryzują się żłobieniami i są dostępne w 4 klasycznych kolorach – Brownie, Candy, Smokie i Maple.

Deski Solid natomiast zostały stworzone z myślą o trudniejszych warunkach i intensywniejszym użytkowaniu. Ich wierzchnia warstwa została dodatkowo zmodyfikowana w wykorzystaniem innowacyjnej technologii, co pozwoliło otrzymać powierzchnię bardzo mocną, trwałą, a przy tym naturalnie wyglądającą. Deski Solid są wysoce odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu nie blakną, nie wyginają się i nie pękają. Nawet po 15 latach użytkowania w trudnych warunkach atmosferycznych, deski wykazują wysoką stabilność materiału. Dostępne są w kolorze Walnut oraz Ipe.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH