Elewacja domu w zgodzie z naturą: Kerrafront Modern Wood. Fot. Vox

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Elewacja domu w zgodzie z naturą: Kerrafront Modern Wood. Fot. Vox
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
03 sty 2018 13:09

Elewacja domu - ponadczasowe inspiracje naturą

Domy, których elewacje nawiązują do otaczającej je natury, są klimatyczne i ponadczasowe, mimo upływu lat i zmieniających się trendów.

Nowa kolekcja okładzin elewacyjnych Modern Wood, oprócz tego, że doskonale odwzorowuje naturalne drewno, jest jeszcze trwała, odporna i umożliwia szybką oraz prostą metamorfozę budynku.

 Drewniane domy cieszą się niesłabnącą popularnością i stale wzbudzają zachwyt. Rzeczywiście, drewno to szlachetny materiał, który na fali powrotu do natury jest chętnie wykorzystywany zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach budynków. Drewno integruje dom z otaczającą go przyrodą, a dzięki swojemu urokowi każdemu budynkowi dodaje elegancji i klasy. Wszyscy jednak wiedzą, jak wiele uwagi trzeba poświęcić na jego pielęgnację i ochronę. Nie mówiąc już o związanych z tym kosztach i czasie. Okładziny elewacyjne KerraFront od marki VOX to praktyczna alternatywa dla tradycyjnych materiałów wykończeniowych, która gwarantuje szybką i efektowną metamorfozę lub wykończenie budynku. Panele są zdecydowanie łatwiejsze w instalacji, a przy tym wyjątkowo atrakcyjne wizualnie. Nowa kolekcja okładzin to linia, która doskonale odwzorowuje naturalne drewno – jego barwę oraz fakturę.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • toska, 2018-01-15 10:26:22

    Na wiosnę startujemy z budową domu i też będziemy mieć drewnopodobne elementy na elewacji. Rodzice mają ogrodzenie ze sztachet i regularnie muszą je czyścić i zabezpieczać a tego chcielibyśmy uniknąć.

POLECAMY W SERWISACH