Płytki klinkierowe w pięknym kolorze naturalnej czerwonej gliny wspaniale zdobią powierzchnię tarasu, harmonizując z ogrodzeniem posesji. Fot. Opoczno

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Płytki klinkierowe w pięknym kolorze naturalnej czerwonej gliny wspaniale zdobią powierzchnię tarasu, harmonizując z ogrodzeniem posesji. Fot. Opoczno
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
21 kwi 2016 09:15

Modne płytki na taras: najpiękniejsze propozycje producentów

W sezonie wiosenno-letnim taras staje się naszym drugim salonem, jadalnią, kącikiem wypoczynkowym. Warto zadbać o jego nawierzchnię.

Bezpośrednie otoczenie domu w znacznym stopniu wpływa nie tylko na to, jak czujemy się w ogrodzie, ale również we wnętrzu budynku. Często bowiem taras jest wizualnym przedłużeniem salonu, które możemy obserwować z poziomu salonu. Dlatego też tak bardzo ważna jest uroda tarasu. Całe szczęście wykańczając jego powierzchnię mamy do wyboru wiele rozwiązań, w tym bardzo praktyczne, eleganckie płytki. 

Płytki na taras mogą być ceramiczne (np. klinkierowe lub w postaci gresu), jak również betonowe. Wybierając płytki na taras możemy również pokusić się o model do złudzenia imitujący drewno, które ostatnio jest bardzo modne. W przeciwieństwie do naturalnego drewna, płytki jak drewno nie wymagają impregnacji i znoszą świetnie trudne warunki atmosferyczne. Rozwiązanie takie w swojej ofercie mają zarówno producenci ceramiki, jak i betonowych nawierzchni. 

W naszej galerii prezentujemy 10 modeli płytek na taras. Wybierzcie swój typ!

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • GregXI, 2016-04-26 12:29:04

    Zdecydowanie preferuję duży format. Największe to chyba SOCHO od Buszremu.

POLECAMY W SERWISACH