Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Płytki klinkierowe w pięknym kolorze naturalnej czerwonej gliny wspaniale zdobią powierzchnię tarasu, harmonizując z ogrodzeniem posesji. Fot. Opoczno

Płytki klinkierowe w pięknym kolorze naturalnej czerwonej gliny wspaniale zdobią powierzchnię tarasu, harmonizując z ogrodzeniem posesji. Fot. Opoczno
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 21 kwi 2016 09:15 (aktualizacja: 22 kwi 2016 15:52)

Modne płytki na taras: najpiękniejsze propozycje producentów

W sezonie wiosenno-letnim taras staje się naszym drugim salonem, jadalnią, kącikiem wypoczynkowym. Warto zadbać o jego nawierzchnię.

Bezpośrednie otoczenie domu w znacznym stopniu wpływa nie tylko na to, jak czujemy się w ogrodzie, ale również we wnętrzu budynku. Często bowiem taras jest wizualnym przedłużeniem salonu, które możemy obserwować z poziomu salonu. Dlatego też tak bardzo ważna jest uroda tarasu. Całe szczęście wykańczając jego powierzchnię mamy do wyboru wiele rozwiązań, w tym bardzo praktyczne, eleganckie płytki. 

Płytki na taras mogą być ceramiczne (np. klinkierowe lub w postaci gresu), jak również betonowe. Wybierając płytki na taras możemy również pokusić się o model do złudzenia imitujący drewno, które ostatnio jest bardzo modne. W przeciwieństwie do naturalnego drewna, płytki jak drewno nie wymagają impregnacji i znoszą świetnie trudne warunki atmosferyczne. Rozwiązanie takie w swojej ofercie mają zarówno producenci ceramiki, jak i betonowych nawierzchni. 

W naszej galerii prezentujemy 10 modeli płytek na taras. Wybierzcie swój typ!

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA