Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Przepiękne płytki w jasnym, beżowym kolorze wykonane z wytrzymałego, odpornego gresu porcelanowego. Model Officine Romantic jest idealny do eleganckich, delikatnych tarasów. Fot. Libet, kolekcja EVO_2 E.

Przepiękne płytki w jasnym, beżowym kolorze wykonane z wytrzymałego, odpornego gresu porcelanowego. Model Officine Romantic jest idealny do eleganckich, delikatnych tarasów. Fot. Libet, kolekcja  EVO_2 E.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 31 lip 2015 13:03

Modne płytki. Najnowsze propozycje na taras i do ogrodu

Szarości, kolory ziemi, duże, betonowe płyty lub płytki do złudzenia imitujące drewno. Zobaczcie, jak modnie wykończyć przestrzeń wokół domu.

Jesteśmy na półmetku wakacji, a letnia pogoda zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Sceneria otoczenia naszego ogrodu może zachwycać aranżacją, jeśli oprócz dbania o zieleń, zadbamy także o wygląd nawierzchni w ogrodzie i na tarasie. 

Tutaj również - podobnie, jak we wnętrzach - panują mody i tendencje aranżacyjne. W tym sezonie modne są przede wszystkim duże, gładkie płyty w minimalistycznym stylu oraz płyty z dekorem drewna, imitujące ten naturalny, przytulny materiał. Na czasie są wszelkie kolory ziemi, od beżów, przez brązy, po szarości.

Taka kolorystyka jest modna i uniwersalna - harmonizuje nie tylko z większością ogrodowych mebli, ale nie będzie się także "gryźć" z kwiatami w ogrodzie. Oprze się przy tym przemijającym modom oraz obroni podczas każdej pory roku. 

Ciekawym rozwiązaniem są wielkoformatowe płyty, które można układać bezpośrednio na trawniku, bez konieczności przygotowywania podłoża, a także wykorzystywać je jako elementy umeblowania i małej architektury wokół domu. Układane jedna na drugą mogą zmienić się w mebel, odporny na wilgoć i niewzruszony na nawet najsilniejsze podmuchy wiatru. 

W naszej galerii prezentujemy inspiracje od producentów nawierzchni ogrodowych. Zobaczcie, jak pięknie i modnie można urządzić otoczenie domu. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA