Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wypoczynkowe meble modułowe marki Manutti charakteryzuje lekka forma białej podstawy, do której dopasowano proste szare poduchy siedzisk. Fot. Manutti.

Wypoczynkowe meble modułowe marki Manutti charakteryzuje lekka forma białej podstawy, do której dopasowano proste szare poduchy siedzisk. Fot. Manutti.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 16 lip 2014 13:25 (aktualizacja: 29 lip 2014 15:48)

Najpiękniejsze meble do ogrodu w portugalskim stylu: tak wypoczywa Ronaldo!

Subtelna biel budynków, jasny piasek plaż i błękit oceanu. Przedstawiamy meble ogrodowe inspirowane portugalskim klimatem i architekturą.

Wypoczynek zawsze kojarzy nam się z wakacjami. Wyjazdy w dalekie zakątki świata i całkiem bliskie zakąteczki to największe atrakcje lata. Wyjeżdżamy by wypocząć, odciąć się od rzeczywistości i nabrać przysłowiowego wiatru w żagle. Ale nie tylko w tym celu. Bo przecież podróże są po to, by inspirować. Pobudzać fantazje i siły twórcze.

Inspirują i nas. Zafascynowani słonecznymi plażami, błękitem wód oraz osobliwościami architektury poszukujemy rozwiązań, które przybliżą nam na co dzień śródziemnomorskie klimaty. Tym razem zabieramy Was do Portugalii. Zainspirowani jej nieco egzotyczną aurą oraz gorącym klimatem, przedstawiamy meble dedykowane na zewnątrz, które choć na chwilę pozwolą poczuć lizbońskiego ducha - oczywiście we własnym ogrodzie.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA