Wypoczynkowe meble modułowe marki Manutti charakteryzuje lekka forma białej podstawy, do której dopasowano proste szare poduchy siedzisk. Fot. Manutti.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Wypoczynkowe meble modułowe marki Manutti charakteryzuje lekka forma białej podstawy, do której dopasowano proste szare poduchy siedzisk. Fot. Manutti.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
16 lip 2014 13:25

Najpiękniejsze meble do ogrodu w portugalskim stylu: tak wypoczywa Ronaldo!

Subtelna biel budynków, jasny piasek plaż i błękit oceanu. Przedstawiamy meble ogrodowe inspirowane portugalskim klimatem i architekturą.

Wypoczynek zawsze kojarzy nam się z wakacjami. Wyjazdy w dalekie zakątki świata i całkiem bliskie zakąteczki to największe atrakcje lata. Wyjeżdżamy by wypocząć, odciąć się od rzeczywistości i nabrać przysłowiowego wiatru w żagle. Ale nie tylko w tym celu. Bo przecież podróże są po to, by inspirować. Pobudzać fantazje i siły twórcze.

Inspirują i nas. Zafascynowani słonecznymi plażami, błękitem wód oraz osobliwościami architektury poszukujemy rozwiązań, które przybliżą nam na co dzień śródziemnomorskie klimaty. Tym razem zabieramy Was do Portugalii. Zainspirowani jej nieco egzotyczną aurą oraz gorącym klimatem, przedstawiamy meble dedykowane na zewnątrz, które choć na chwilę pozwolą poczuć lizbońskiego ducha - oczywiście we własnym ogrodzie.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • PiotrN, 2014-07-30 08:25:45

    Pokazane tu meble mają oczywiście wyglądać schludnie i nowocześnie, ale drugą sprawą jest łatwe ich czyszczenie. Czy są piękne? Kwestia gustu, ale kompromis piękno/funkcjonalność jest tu zachowana na wysokim poziomie

POLECAMY W SERWISACH