Nawierzchnia w kolorze latte. Fot. Polbruk

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Nawierzchnia w kolorze latte. Fot. Polbruk
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
21 wrz 2017 09:59

Nawierzchnie inspirowane kolorem kawy

Kawa z mlekiem na tarasie, latte macchiato w biegu przez miasto, a może mokka w ogródku ulubionej kawiarni? Napój o wyjątkowej barwie i niepowtarzalnym aromacie, który na co dzień dodaje nam energii, stał się też inspiracją dla projektantów

Kawa z mlekiem na tarasie, latte macchiato w biegu przez miasto, a może mokka w ogródku ulubionej kawiarni? Napój o wyjątkowej barwie i niepowtarzalnym aromacie, który na co dzień dodaje nam energii, stał się też inspiracją dla projektantów marki Polbruk. Sprawdź trzy nowe sposoby na nawierzchnię w barwach kawy.

Polbruk Magna

Brąz złagodzony beżowymi akcentami to barwa nawiązująca do aromatycznej latte macchiato i zarazem nowy kolor płyty Polbruk Magna. Jej minimalistyczny kształt doskonale komponuje się z oryginalną kolorystyką. Do wyboru mamy jaśniejszą „latte” oraz intensywnie brązową o nazwie „korten”. Polbruk Magna stanowi perfekcyjne wykończenie dla tarasów nowoczesnych posesji lub wielkomiejskich pasaży. Jest ważnym akcentem, który dopełnia całości w aranżacjach przestrzeni.

Polbruk MultiComplex

Delikatna kawa z mlekiem czy intensywna mokka? W takich odcieniach dostępna jest kolejna nowości od marki Polbruk – płyta MultiComplex. Melanżowa faktura i kawowa kolorystyka czynią z niej interesującą propozycję, która sprawdzi się w otoczeniu domu w stylu modernistycznym lub na reprezentacyjnych dziedzińcach i placach. Polbruk MultiComplex łączy w sobie minimalistyczną elegancję z ciepłą kolorystyką. Idealnie współgra z obiektami o prostej, geometrycznej bryle i nowoczesnymi budynkami.

Polbruk Linea

Kawa ze skruszonym lodem stała się inspiracją do stworzenia płyty Polbuk Linea w kolorze beżowym. Jej faktura przypomina wapienną skałę. Prosty kształt, subtelna barwa i chropowatość czynią z niej wszechstronną propozycję, która daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Polbuk Linea wykorzystywana jest jako wykończenie tarasów, ścieżek oraz innych przestrzeni, w których chcemy zaakcentować ekskluzywny charakter.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Greg, 2017-09-26 14:04:25

    „Kawowe inspiracje” to zestaw kolorów kostek Kreta i Malta firmy Buszrem

POLECAMY W SERWISACH