Płukana kostka Kreta szara i grafit. Fot. Buszrem

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Płukana kostka Kreta szara i grafit. Fot. Buszrem
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
19 wrz 2017 15:06

Nawierzchnie ogrodowe: kostka na schody i ścieżki

Kostka brukowa o oryginalnej stylistce i ciepłych barwach świetnie sprawdza się w każdym ogrodzie - w otoczeniu zieleni, w alejkach, przydomowych patio, tarasach, ścieżkach i dziedzińcach.

Płukane kostki Kreta firmy Buszrem charakteryzuje piękna, powierzchnia o wyglądzie naturalnego kamienia i strukturze drobnych ziarenek. Zestaw pięciu różnej wielkości trapezów jakie wchodzą w skład rodziny Kreta gwarantują szybkie i proste układanie nawierzchni. Dotyczy to również takich elementów jak wypełnienie stopni schodów tarasowych, tworzenie skomplikowanych wzorów na nawierzchni czy ścieżek wytyczanych po łuku. Jednak to co szczególnie przyciąga wzrok to kolorystyka. Kreta dysponuje wyjątkowo bogatą paletą oryginalnych barw. Jeden z popularniejszych zestawów to kostki czekolady – biała, mleczna, gorzka.

Oryginalna stylistyka i ciepłe barwy świetnie sprawdzą się w każdym ogrodzie, w otoczeniu zieleni, w
alejkach, przydomowych patio, tarasach, ścieżkach i dziedzińcach. Równie dobrze spełnią swoją rolę między bramą wjazdową i garażem. Z kolei klasyczna Kreta płukana to delikatna, wpadająca w brąz żółć, jasny brąz, grafit i kolor jasnoszary. Ale to nie jedyne dostępne zestawy kolorystyczne. Wersja gładka i postarzana kostek Kreta dostępne są w barwach kawowe inspiracje, które zachęcają ciepłymi brązami (karmel, latte, mokka). Z kolei barwy jesieni to ciemny i jasny melanż kolorów.
Możliwość zestawiania ze sobą różnych kolorów w obrębie jednej posesji stwarza duże możliwości
projektowe i pozwala nadać otoczeniu charakteru zgodnego z życzeniem, charakterem i upodobaniami inwestora. Pozwala na wprowadzenie klimatu spokoju, relaksu i wtopienia się w krajobraz, ale potrafi również zagrać kontrastem kolorów, zdecydowaniem i wyrazistością.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH